Zakopane miasto górne...

Krupówki to jedna z najsłynniejszych ulic w Polsce.Oprócz nowoczesnych sklepów warto przejść sie by... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Maria P
Kraków, Polska
Jest klimat

Klimat na deptaku z pewnością jest, jednak jest również dużo tandety oraz wielkie drożyzna. Jednak... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 282)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nasze słynne Krupówki są z roku na rok coraz mniej góralskie/lokalne a coraz bardziej przypominają deptaki jakie możemy spotkać niemalże w każdym mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kkkpppas
Zrecenzowano: 3 września 2019

Nie polecam dla zwiedzania, nic specjalnego, no chyba że Ktoś ma przyjemność z natykania się na innych i lubi duże tłumy to ok. Dla innych wiele sklepów każdej specjalności, drogich jadłodajni i straganów z wyrobami oscypkowymi itp.

Dziękujemy, martin81kr
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolorowo i spokojnie, po 24 pustawo, koło 21 mało wolnych miejsc gdzie można z kolegami piwo wypić. Ale byłem w piątek - w tygodniu luźniej.

Dziękujemy, jacekm549
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne widoki na góry z ulicy. Dużo ludzi, jak to w popularnym turystycznym miejscu. Polecam, ale wcześnie rano:)

Dziękujemy, Mariiusz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sezonie z racji natłoku turystów bezkolizyjne wejście na Krupówki graniczy z cudem, nie obowiązuje tu żadna zasada ruchu. Każdy idzie jak chce i którędy chce, byle do celu, nie patrząc na innych. Jedzenie na Krupówkach w typowych Góralskich restauracjach jest dosyć drogie, stąd duże kolejki w Mc Donaldzie.

Dziękujemy, 650krzysztofd