Krupówki

Słynna i oblegana ulica. Nie byłem w tym miejscu kilka ładnych lat szczerze nic się nie zmieniło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
micha_w371
Clifton, New Jersey
Słynne Krupówki

Ulica długa, dużo Barów dużo restauracji ceny dość wysokie - w końcu samo centrum turystyczcnego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2020
pochmahon1
Chorzów, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 435)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolorowo i spokojnie, po 24 pustawo, koło 21 mało wolnych miejsc gdzie można z kolegami piwo wypić. Ale byłem w piątek - w tygodniu luźniej.

Dziękujemy, jacekm549
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne widoki na góry z ulicy. Dużo ludzi, jak to w popularnym turystycznym miejscu. Polecam, ale wcześnie rano:)

Dziękujemy, Mariiusz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sezonie z racji natłoku turystów bezkolizyjne wejście na Krupówki graniczy z cudem, nie obowiązuje tu żadna zasada ruchu. Każdy idzie jak chce i którędy chce, byle do celu, nie patrząc na innych. Jedzenie na Krupówkach w typowych Góralskich restauracjach jest dosyć drogie, stąd duże kolejki w Mc Donaldzie.

Dziękujemy, 650krzysztofd
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam super miasto super Krupówki jak zawsze mile spędzony czas w Zakopanem super sprawdzone chwile

Dziękujemy, jaros_aws181
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze wszyscy mówiąc o Zakopanem wspominali o Krupówkach. Moim zdaniem nie ma się jednak czym obecnie zachwycać. Ja osobiście nie poczułam tam klimatu gór, więc myślę z perspektywy czasu że można sobie spacer Krupówkamk darować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marcelina_wilenska