Zakopane
Zakopane miasto górne...

Krupówki to jedna z najsłynniejszych ulic w Polsce.Oprócz nowoczesnych sklepów warto przejść sie by... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Maria P
Kraków, Polska
Jest klimat

Klimat na deptaku z pewnością jest, jednak jest również dużo tandety oraz wielkie drożyzna. Jednak... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 287)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne widoki na góry z ulicy. Dużo ludzi, jak to w popularnym turystycznym miejscu. Polecam, ale wcześnie rano:)

Dziękujemy, Mariiusz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sezonie z racji natłoku turystów bezkolizyjne wejście na Krupówki graniczy z cudem, nie obowiązuje tu żadna zasada ruchu. Każdy idzie jak chce i którędy chce, byle do celu, nie patrząc na innych. Jedzenie na Krupówkach w typowych Góralskich restauracjach jest dosyć drogie, stąd duże kolejki w Mc Donaldzie.

Dziękujemy, 650krzysztofd
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam super miasto super Krupówki jak zawsze mile spędzony czas w Zakopanem super sprawdzone chwile

Dziękujemy, jaros_aws181
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze wszyscy mówiąc o Zakopanem wspominali o Krupówkach. Moim zdaniem nie ma się jednak czym obecnie zachwycać. Ja osobiście nie poczułam tam klimatu gór, więc myślę z perspektywy czasu że można sobie spacer Krupówkamk darować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marcelina_wilenska
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ostatni raz w Zakopanym byłem 5 lat temu. Mimo iż już wtedy dostałem kubeł zimniej wody, ponieważ na atmosferę panującą. Krupówki co to ma być, reklama na reklamie, jesteś traktowany jak sakiewka pełna pieniędzy z której trzeba wyjąć jak najwięcej. W knajpach ceny z kosmosu, ludzi taka ilość że nie ma swobody przejścia, pełno chamstwa i buractwa. Po ostatnim przyjeździe nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej. Więc na całe szczęście już więcej tu nie przyjadę, również moi znajomi powiedzieli że ten przyjazd był ostatnim.

Dziękujemy, paweł s