Pobyt pakietowy - romantyczny. Pokój odnowiony z ładnymi motywami góralskimi, aczkolwiek stary kaloryfer - niemożność skręcenia jego, urywająca się klamka w oknie - jednym słowem pokój tylko "zapacykowany". Przepiękne wnętrza holu przy recepcji, baru, restauracji, Spa & Wellness wręcz boskie!!!. Jedzenie przepyszne, śniadania niesamowicie urozmaicone, Kucharz na 6+, niestety psuje pracę kucharza obsługa kelnerska, której nie ma albo bez sensu kręci się po sali, bardzo długie oczekiwanie na potrawy, długie oczekiwanie na rachunek, kelnerzy rozmawiający ze sobą na sali - po prostu brak menadżera. Otoczenie hotelu typowo komunistyczne - pozostawia wiele do życzenia - wejście do hotelu, parking, podjazd do hotelu i zieleń wokół hotelu, korytarze wewnątrz hotelu również do odnowy. Jednym słowem ktoś miał pomysł ale nie do końca go zrealizował.

Wskazówka dotycząca pokoi: wskazówki zawarte w ogólnej opinii
Dziękujemy, AsiaiMarek15
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupaB7, Dyrektor generalny, Mercure Kasprowy ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

było nam bardzo miło móc Państwa gościć. Bardzo dziękujemy za ocenę i opinię o naszym hotelu. Cieszymy się, że spodobał się Państwu wystrój naszego hotelu a kuchnia zasłużyła na docenienie. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie uwagi, które są dla nas bardzo cenne i z pewnością wykorzystamy je w procesie doskonalenia jakości naszych usług oraz obsługi. Pragniemy również nadmienić, że hotel wciąż przechodzi zmiany i jesteśmy przekonani, że w efekcie końcowym nic już nie zabraknie do pełni komfortu i zadowolenia. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Generalny

W hotelu Mercure Kasprowy gościliśmy już czwarty raz. Odradzam pokój 303 (o ile dobrze kojarzę) przy bocznym ustępie połowy hotelu. Bardzo okrojony widok na góry z racji wysuniętej bocznej sciany, a cena taka sama.. Na szczęście obsługa podołała zaistniałej sytuacji (przy zamawianiu wczasów bardzo mi zależało na widoku na Tatry) i przeniesiono nas do innych pokoi. Co prawda z przeprowadzką do jeszcze innego pokoju w połowie pobytu, ale lepsze to niż patrzeć tylko na lewą cześć całej panoramy. Jak zwykle 6 punktów daję za przepyszne jedzenie i 5 za ogólne warunki. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie, panie w recepcji bardzo sympatyczne, uśmiechnięte. Odnowiona strefa basenowa daje możliwość relaksu i niesamowitą frajdę małym dzieciom. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste, zadbane.. Drażni jedynie brak klimatyzacji. Powinny być chociaż jakieś wiatraki.
Dziękujemy, gzielo

Szanowny Gościu,

jest dla nas największym wyróżnieniem, gdy Goście do nas wracają i doceniają starania całego naszego zespołu. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych i miło spędzili Państwo czas w naszej strefie aqua. Bardzo dziękujemy za słowa uznania dla naszej kuchni oraz obsługi. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócą Państwo do nas ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Generalny

Na pierwszy rzut oka hotel przypomina moloch z czasów PRL-u, natomiast wnętrze po niedawnym (mniemam) "liftingu" robi duże wrażenie. Na parterze znajduje się recepcja, bar ( całość w typowym zakopiańskim stylu,gdzie dominuje drewno). Moje serce skradł duży taras z przepięknym widokiem na Giewont....mogłabym tam siedzieć całymi dniami. Śliczne stylizowane pokoje z widokiem na Tatry dopełniały całość. Na uwagę zasługuje kuchnia.....duży wybór potraw (szwedzki stół), przepyszne dania (na bieżąco uzupełniane).

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sloneczko_2018

Szanowna Pani,

bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu oraz Pani opinię. Miło mi, że pobyt w Hotelu Kasprowy należał do udanych. Cieszę się, że nasze nowe wnętrza spotkały się z Pani uznaniem a widok z tarasu dodatkowo uprzyjemnił spędzony u nas czas. Dziękuję również za docenienie naszej kuchni. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszam.

Dyrektor Generalny

We wrześniu 2019 odwiedziliśmy hotel Mercury Kasprowy. Z zewnątrz przypomina typowy PRL-0wski moloch, natomiast wnętrze (po mocnym "liftingu") zrobiło na nas duże wrażenie. Recepcja i bar w góralskim stylu i ten taras....z widokiem na Giewont :) Pokój (w podobnym stylu) również mieliśmy z widokiem na góry. Największym atutem (nie licząc widoku) była dla nas kuchnia....duży wybór przepysznego jedzenia(szwedzki stół). Obsługa na recepcji również bardzo miła. Hotel pomaga w organizacji grupowych wycieczek i imprez na Krupówkach.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, _Anna_D_Sun_

Szanowni Pani,

bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami po Państwa pobycie. Jest nam niezmiernie miło, że spodobał się Państwu wystrój naszego hotelu. Dziękujemy także za słowa uznania dla naszej kuchni oraz obsługi.
Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 12 września 2019

Polecam hotel Kasprowy bardzo miła atmosfera, bardzo dobre obiady, codziennie nowe smaki, sobotnie wieczory z kapelą góralską. Bardzo dobra lokalizacja z komunikacją co upraszcza dojazd do różnych szlaków i nie marnuje czasu na stanie w korkach lub szukaniu miejsca parkingowego, warto skorzystać. W hotelu dużo atrakcji dla każdego.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie z widokiem na Giewont
Dziękujemy, artursnk19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupaB7, Dyrektor generalny, Mercure Kasprowy ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

dziękuję, że zechciał się Pan podzielić z nami swoją opinią. Niezmiernie się cieszę, że pobyt w Hotelu Kasprowy był tak udany. Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy również za docenienie naszej kuchni. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie. Serdecznie zapraszamy.