Zrecenzowano: 1 września 2019

Wszystko ok, w pokojach czysto, śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne codziennie inna kuchnia , piękne widoki z hotelu, strefa aqua jeszcze bardziej przekonuje do tego miejsca polecam
Jedynym minusem może być lekko wyczuwalny zapach na korytarzu ze względu na możliwość trzymania zwierząt.

Dziękujemy, kasiarakoczy1996
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupaB7, Dyrektor generalny, Mercure Kasprowy ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Cieszymy się, że pobyt w Hotelu Kasprowy był udany a także miło nam, że pokoje, nasza kuchnia oraz strefa aqua spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Serdecznie polecam pobyt w hotelu. Wspaniały wystrój, koniecznie pokój z widokiem. Wspaniale było budzić się codziennie rano z takim widokiem. Jedzenie przepyszne. Strefa SPA cudowna. Przydałby się większy plac zabaw (coś dla starszych dzieci).

Wskazówka dotycząca pokoi: Koniecznie pokój z widokiem. W pokoju szlafroki, czajnik, lodówka, kawa, herbata, woda.
Dziękujemy, anetakoral

Szanowna Pani,

bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu oraz Pani opinię. Miło mi, że pobyt w Hotelu Kasprowy należał do udanych. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze. Cieszę się, że nasze wnętrza, kuchnia i strefa Wellness & Spa spotkały się z Pani uznaniem. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Rewelacyjny hotel. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Zdecydowanie zasluguje na czwartą gwiazdkę. Codzienne sprzątanie i uśmiech na twarzy pracowników. I oczywiscie cudowne widoki. Picie bardzo smacznej kawy i widok na Tatry ....marzenie spełnione

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej z widokiem na góry
Dziękujemy, natalkaiania2019

Szanowna Pani,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Mercure Zakopane Kasprowy. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Miło nam, że pobyt był udany a nasza kuchnia i obsługa zasłużyły na docenienie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie słowa uznania i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Polecam odwiedzającym Zakopane pobyt w hotelu .Rewelacyjne posiłki bardzo smaczne, menu dla dzieci , czyściutko, miła i pomocna obsługa ,bajeczna strefa spa ,atrakcje dla dzieci .Cisza i spokój a widoki z okien umilały każdy poranek .

1  Dziękujemy, alicjajagodzinska78

Szanowna Pani,
dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Niezmiernie cieszymy się, że pobyt w Hotelu Kasprowy był tak udany i wrócili Państwo od nas z miłymi wspomnieniami. Dziękujemy również za docenienie naszej kuchni oraz obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie przy okazji kolejnej wizyty w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

hotel na wysokim poziomie, miła obsługa, pyszne jedzenie, super strefa z basenami i saunami. Idealna lokalizacja przy stoku, spacerkiem można dojść do Krupówek. Byliśmy już trzy razy w tym hotelu i naprawdę tzryma standard.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, GTC78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupaB7, Dyrektor generalny, Mercure Kasprowy ZakopaneOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Było nam bardzo miło ponownie Państwa gościć. Zawsze dużą radością jest dla nas gdy nasi Goście do nas wracają. Dziękujemy za docenienie naszej kuchni oraz obsługi i cieszymy się, że strefy aqua i relaksu spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie. Serdecznie zapraszamy.