Zakopane
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Raczej na romantyczny wyjazd dla dwojga nie polecam. Dużo atrakcji dla dzieci, bardzo ładna część basenowa i spa, dobre jedzenie. Wrócę z dzieckiem zimą, obsługa trochę reaguje z opóźnieniem, prosiłam o wodę do picia , dostałam ją z godzinnym opóźnieniem, w czasie kolacji kelner nie chciał przynieść miętowej herbaty , której zabrakło. Poza tym ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ok, chociaż nie ma klimatyzacji.
Dziękujemy, Beta47
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupaB7, Dyrektor generalny, Mercure Kasprowy ZakopaneOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

dziękujemy, że znalazła Pani czas, by podzielić się z nami swoją opinią po pobycie. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych. Dziękujemy również za uwagi i przepraszamy za niedogodności. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby podobne sytuacje nie miały więcej miejsca i aby jakość usług oraz obsługi była na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że odwiedzi na Pani ponownie i wrażenia będą już tylko pozytywne. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Jak co roku-już od kilkunastu lat,kiedy tu gościmy- jest fantastycznie pod każdym względem.
Wspaniały życzliwy personel na czele z Panią Kierownik Marzeną Kozłowską.
Gratulujemy Panu Dyrektorowi zarządzania tak znakomitym obiektem!

Wskazówka dotycząca pokoi: Bez zarzutu
Dziękujemy, golonscy

Szanowni Państwo,

dziękuję za zaufanie i za ponowny wybór naszego hotelu. Było nam bardzo miło Państwa gościć. Jest dla nas największym wyróżnieniem, gdy Goście do nas wracają i doceniają starania całego naszego zespołu. Bardzo dziękuję za wszystkie słowa uznania i serdecznie zapraszam do kolejnych odwiedzin.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt. Mieliśmy pakiet z dostępem do strefy relaksu- świetna sprawa, sauny, jacuzzi, wieczorem zaledwie kilka osób, cisza i spokój. Pokoje sprzątane codziennie, uzupełniana woda butelkowana i serwis kawowy. Śniadania wspaniałe- ogromny wybór pieczywa i dodatków, dostępne były również domowe jogurty i ciasta. Hotel położony w świetnym miejscu, z przepięknymi widokami. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Judyta_JS

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami po Państwa pobycie. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt był udany a strefa relaksu dodatkowo go Państwu uprzyjemniła. W imieniu naszego Szefa Kuchni dziękujemy za słowa uznania oferty śniadaniowej. Było nam miło Państwa gościć i mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Lubie Hotel Kasprowy za doskonała lokalizacja, miła obsługa, smaczna kuchnia. Jest doskonała baza na wypady w góry jak również na odpoczynek przy basenie czy w SPA. Chetrie odwiedzam go latem ponieważ kocham górskie spacery

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Maciej Z

Szanowny Panie,

dziękuję że zechciał się Pan podzielić z nami swoją opinią. Niezmiernie się cieszę, że pobyt w Hotelu Kasprowy był udany a lokalizacja, nasza obsługa i kuchnia zasłużyły spełniły Pana oczekiwania. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie. Serdecznie zapraszamy.