“Zaprzeczenie teorii że na Krupowkach nie da się zjeść”
Stek Chałupa — recenzja

Stek Chałupa
Nr 27 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja Stek Chałupa położona w centralnej części zakopiańskich Krupówek. Serwuje potrawy przyrządzane na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Muzyka regionalna na żywo!
Zrecenzowano 3 września 2019

Smaczne dania z grila i jeszcze lepsze drinki... Uwaga na ceny wydają się wysokie, ale jak się wczytamy okazuje się że danie zawiera już np. frytki i sos. Miło szybka obsługa wszystko ok

Dziękujemy, Ewela997

Zrecenzowano 2 września 2019

Początek naszej podróży poślubnej z pysznym jedzeniem. Bardzo dobre flaczki, pierogi z bryndzą no i oczywiście stek z pieczonymi ziemniakami. Miła obsługa, piękny wystrój i ogólnie wszystko na plus. Polecam!

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum Zakopanego ciężko znaleźć regionalną restaurację z dobrym jedzeniem, miłą obsługą i klimatem. Ten obiekt ma to wszystko, bylem już wiele razy i nigdy sie nie zawiodłem. Niby oblegane Krupówki ale to miejsce zdecydowanie mogę polecić.

Dziękujemy, wizytator123
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, porcje ok, miła, sprawna obsługa. Polecam. Podczas pobytu w Zakopanem Stek Chałup to obowiązkowy punkt wycieczki.

Dziękujemy, NoCode1996
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, w odpowiednich do jakości i wielkości cenach. Świetna, sympatyczna obsługa. Deska serów i kiełbasa za 27 zł to mistrzostwo - polecam każdemu

Dziękujemy, kajto80

Stek Chałupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek Chałupa? Podziel się wrażeniami!