“Bardzo przyjemnie.”
Stek Chałupa — recenzja

Stek Chałupa
Nr 28 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja Stek Chałupa położona w centralnej części zakopiańskich Krupówek. Serwuje potrawy przyrządzane na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Muzyka regionalna na żywo!
Zrecenzowano 2 września 2019

Początek naszej podróży poślubnej z pysznym jedzeniem. Bardzo dobre flaczki, pierogi z bryndzą no i oczywiście stek z pieczonymi ziemniakami. Miła obsługa, piękny wystrój i ogólnie wszystko na plus. Polecam!

Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum Zakopanego ciężko znaleźć regionalną restaurację z dobrym jedzeniem, miłą obsługą i klimatem. Ten obiekt ma to wszystko, bylem już wiele razy i nigdy sie nie zawiodłem. Niby oblegane Krupówki ale to miejsce zdecydowanie mogę polecić.

Dziękujemy, wizytator123
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, porcje ok, miła, sprawna obsługa. Polecam. Podczas pobytu w Zakopanem Stek Chałup to obowiązkowy punkt wycieczki.

Dziękujemy, NoCode1996
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, w odpowiednich do jakości i wielkości cenach. Świetna, sympatyczna obsługa. Deska serów i kiełbasa za 27 zł to mistrzostwo - polecam każdemu

Dziękujemy, kajto80
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, a flagowy stek w wersji medium rare, docenili nasi zaproszeni goście z Turcji.

Fantastyczna obsługa Pani Wioli, a jej ogromne poczuciu humoru i doskonała interakcja z gośćmi, pozostanie nam na długo w pamięci, za co pięknie dziękujemy.
Dla takich ludzi się wraca, to dzięki jej czarującemu uśmiechowi jedzenie było jeszcze smaczniejsze.

Zrobiliśmy powtórkę w dniu dzisiejszym odwiedzajac to ciekawe miejsce Z muzyką na żywo na mapie Zakopanego kolejny raz. Jedzenie bardzo dobre, ale bez Wioli to już nie to samo.
Obsługiwał nas już ktoś inny i brakowało nam tej radości i tego bezkresu poczucia humoru.
Krótko podsumowując „ No Wiola, no fun”

1  Dziękujemy, arte_art

Stek Chałupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek Chałupa? Podziel się wrażeniami!