“Polecam”
Stek Chałupa — recenzja

Stek Chałupa
Nr 27 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Stek Chałupa położona w centralnej części zakopiańskich Krupówek. Serwuje potrawy przyrządzane na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Muzyka regionalna na żywo!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, porcje ok, miła, sprawna obsługa. Polecam. Podczas pobytu w Zakopanem Stek Chałup to obowiązkowy punkt wycieczki.

Dziękujemy, NoCode1996

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, w odpowiednich do jakości i wielkości cenach. Świetna, sympatyczna obsługa. Deska serów i kiełbasa za 27 zł to mistrzostwo - polecam każdemu

Dziękujemy, kajto80
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, a flagowy stek w wersji medium rare, docenili nasi zaproszeni goście z Turcji.

Fantastyczna obsługa Pani Wioli, a jej ogromne poczuciu humoru i doskonała interakcja z gośćmi, pozostanie nam na długo w pamięci, za co pięknie dziękujemy.
Dla takich ludzi się wraca, to dzięki jej czarującemu uśmiechowi jedzenie było jeszcze smaczniejsze.

Zrobiliśmy powtórkę w dniu dzisiejszym odwiedzajac to ciekawe miejsce Z muzyką na żywo na mapie Zakopanego kolejny raz. Jedzenie bardzo dobre, ale bez Wioli to już nie to samo.
Obsługiwał nas już ktoś inny i brakowało nam tej radości i tego bezkresu poczucia humoru.
Krótko podsumowując „ No Wiola, no fun”

1  Dziękujemy, arte_art
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w regionalnym, góralskim stylu, z muzyką na żywo w godzinach wieczornych.
Bardzo smaczne jedzenie, steki i pierogi rewelacyjne.
Najwspanialsza jednak była obsługa, a konkretnie cudowna Pani Wiola, która swoim poczuciem humoru tworzy szczególną atmosferę tego miejsca. Dla Pani Wioli właśnie wróciliśmy następnego dnia Dziękujemy za wieczór pełen śmiechu

1  Dziękujemy, Tysia11
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa. Przyjemna atmosfera lokalu, ceny adekwatne do jakości i smaku.

Dziękujemy, Franek F

Stek Chałupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek Chałupa? Podziel się wrażeniami!