“Ok klimat”
Stek Chałupa — recenzja

Stek Chałupa
Nr 29 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Stek Chałupa położona w centralnej części zakopiańskich Krupówek. Serwuje potrawy przyrządzane na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Muzyka regionalna na żywo!
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna karczma góralska, obsługa typowo góralska z niczym sie nie spieszy ale to takie lokalne, fajne..swojskie.. placek nie do przejedzenia.. dobry ale bez szału..

Dziękujemy, Malgosiak2018

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce jedzenie wyśmienite, szybko podane, obsługa bardzo miła. Kapela grała czasem za głośno ale taki to klimat. Byliśmy z żoną zachwyceni.

Dziękujemy, majkeel87
Zrecenzowano 15 maja 2019

To miejsce gdzie lubimy posiedzieć i posłuchać góralskiej muzyki napić się dobrego piwa z przyprawami zjeść coś dobrego popatrzeć przez wielkie okna na spacerowiczów a nóż spotkamy kogoś znajomego i podziwiamy miejscowych Mimów robiących zdjęcia z przechodniami , super miejsce

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bożena J
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna już wizyta w Stek Chaupie. Jeśli chodzi o jedzenie to ok.
W karcie do steka było jak kelnerka powiedziała gratisowe piwo. Na sam koniec było ono doliczone do rachunku. Co prawda tylko 3zl. I nie szkoda mi tych 3zl. Ale skoro Pani mówi, że jest ono w zestawie, to uważam że nie powinno być doliczone.
Ta kwestia powinna być dopracowana.
Jeśli chodzi o obsługę naszego stolika to w porzadku. Ale inne kelnerki robiły taka prywatne na sali, że ręce opadają. Jedna na połowę lokalu rozmawiała z Panami z kapeli dlaczego się rozstała z kims tam, a druga tak bardzo spouchwalała się z gośćmi, że miało ochotę się wyjść. Do tego przekleństwa również wyraznie słyszalne w każdym kącie restauracji. Człowiek zwyczajnie nie chcąc tego słychać musiał, bo były te sytuacje tak głośne.

1  Dziękujemy, Edyta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerRestauracja, Kierownik ds. PR, Stek ChałupaOdpowiedź udzielona 16 maja 2019

Szanowna Pani Edyto, dziękujemy za dodanie swojej opinii. Zestaw, który Pani zamówiła jest z gratisowym piwem. Jednak prawo wymaga od nas umieszczenia również i tego bonusu/gratisu na rachunku. Taka pozycja nie może mieć wartości 0 zł. Stąd na paragonie piwo w kwocie 3 zł, gdzie reszta wartości została odjęta od ceny zamówionego steka. Suma summarum wychodzi na to, że zestaw jest tańszy o cenę piwa!
Faktycznie jest to może niedopracowanie z naszej strony lub niezbyt dobre doinformowanie obsługi. Przeprowadziliśmy szkolenie personelu, które miało na celu wyjaśnienie szczegółów oferty.
Jeśli chodzi o zachowanie naszej obsługi to bardzo przepraszamy. Pani recenzja trafiła na ręce managera, który obiecał zająć się sprawą. Pozdrawiamy i mamy nadzieje, że zdecyduje sie nas Pani jeszcze kiedyś odwiedzić.

Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hej . Polecam to miejsce dla osób lubiących jarskie jadło. Pyszne jedzenie , mila posłucha oraz zespół górali, którzy umilają czas swoją grą i śpiewem. Bardzo lubię to miejsce .

Dziękujemy, BartekDereniuk

Stek Chałupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek Chałupa? Podziel się wrażeniami!