“Naprawdę przyzowicie”
Restauracja Watra — recenzja

Restauracja Watra
Nr 64 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Przyzwoite jedzenie i całkiem dobre własnej produkcji piwo - polecam pszeniczne. Dobra lokalizacja - rzut beretem od Krupówek. Miła obsługa. Muzyka na żywo - trochę głośna i Panowie mogli by zmienić repertuar ;P. Czasami ciężko znaleźć miejsce

Dziękujemy, Łukasz C

Bardzo klimatyczne miejsce z muzyka na żywo, przemiła obsługa.
bardzo polecam na wyjscie na piwko. Warto tez sprobowac dan z grilla

Dziękujemy, T9278VZmartab

Fajne miejsce miła obsługa dobre piwo własnych wyrobów. Polecam oraz pozdrawiam naszego kelnera pełen profesjonalizm.

Dziękujemy, 739krisb
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super wszystko ekstra, ale nie miły kelner.
Jedzenie dobre, żurek najlepszy. Jedzenie dość drogie, wszystko trzeba dobierać. Nie ma pełnych zestawów.

Dziękujemy, 396dariak
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Watra jest położona w dobrym punkcie i oferuje posiłki ma przyzwoitym poziomie. Ja zwykle jadam tam pstrąga. Miłośnicy piwa mogą wypróbować tamtejszych wyrobów. Lokal trochę duży jak na mój gust - raczej nie na kameralna randkę.

Dziękujemy, 648magdalenaj

Restauracja Watra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Watra? Podziel się wrażeniami!