“Nie miły Pan”
Restauracja Watra — recenzja

Restauracja Watra
Nr 64 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super wszystko ekstra, ale nie miły kelner.
Jedzenie dobre, żurek najlepszy. Jedzenie dość drogie, wszystko trzeba dobierać. Nie ma pełnych zestawów.

Dziękujemy, 396dariak

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Watra jest położona w dobrym punkcie i oferuje posiłki ma przyzwoitym poziomie. Ja zwykle jadam tam pstrąga. Miłośnicy piwa mogą wypróbować tamtejszych wyrobów. Lokal trochę duży jak na mój gust - raczej nie na kameralna randkę.

Dziękujemy, 648magdalenaj
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze podczas pobytu w Zakopanem odwiedzamy Watre i tym razem nie było inaczej. Pyszna goloneczka, cudowny rosół z baraniny z koldunami i wyśmienite piwo zarówno na ciepło jak i zimno. No i te słuszne porcje. Polecam!!

Dziękujemy, Kkkpppas
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masakra. Zamowiłem stek z baraniny , dostalem dwie ,,podeszwy,,.prosilem się o zamowienie.itd....... A chyba właścicielami są ci sami ludzie co mają inne lokale i tam do tej pory było ok. , ale czy tak jest teraz sprawdzę jutro.

Dziękujemy, bleki1963
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo dobre, ładny lokal, ale jedzenie prawie niejadalne. Pierogi z mięsem bez smaku, bardzo wodniste. Szaszłyk twardy i suchy.

Dziękujemy, Piotr Z

Restauracja Watra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Watra? Podziel się wrażeniami!