Zakopane

“Obiad”
Restauracja Watra — recenzja

Restauracja Watra
Nr 64 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masakra. Zamowiłem stek z baraniny , dostalem dwie ,,podeszwy,,.prosilem się o zamowienie.itd....... A chyba właścicielami są ci sami ludzie co mają inne lokale i tam do tej pory było ok. , ale czy tak jest teraz sprawdzę jutro.

Dziękujemy, bleki1963

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo dobre, ładny lokal, ale jedzenie prawie niejadalne. Pierogi z mięsem bez smaku, bardzo wodniste. Szaszłyk twardy i suchy.

Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Piwo miodowe - jedyne, pyszne, niepowtarzalne i to w sumie jedyne, co mogę tam polecić!!!! Jedzenie kiedyś było dobre, straszna ilość ludzi.

Dziękujemy, askro0b
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, muzyka na żywo- warto szczególnie w czwartek przyjść. Jedyny minus to obsługa- obcokrajowcy...

Dziękujemy, wizytator123
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byłem po raz pierwszy na piwie rzemieślniczym. Polecam - mimo odwiedzin w wielu takich miejscach, mogę powiedzieć, że nie żałuję posmakowania ich 4 piw. Polecam rozwój - są warzenie w kraju oferujące nawet do 15 gatunków...

Dziękujemy, mecenas1964

Restauracja Watra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Watra? Podziel się wrażeniami!