“Co za klimat!”
Tuberoza — recenzja

Tuberoza
Nr 7 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opis: Poza sezonem (październik, listopad, połowa grudnia) restauracja jest nieczynna. Jesteśmy małą restauracją ulokowaną w przedwojennym pensjonacie. Staramy się odtworzyć atmosferę dawnego Zakopanego.

Bardzo dobre, domowe i proste dania. Zamówiłam schabowy z kapustą - kapusta była wyśmienita! Wcześniej zaserwowano nam starter w postaci przepysznego pasztetu, ogórków małosolnych i wędzonego sera. Całość oceniam bardzo pozytywnie! Wizyta nasuwa u mnie skojarzenie- jak u babci :)

Dziękujemy, Pychamniam

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przygotowane z sercem, przepyszne I świeże jedzenie z mnóstwem opcji dla wegetarian. Dodatkowo przemiła obsługa, ciepła atmosfera oraz pyszna kawa to powody, dla których warto tu wrócić :).

Dziękujemy, natalianowakowska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, pyszne jedzenie i najlepsza kawa jaka piliśmy w Zakopanem. Dodatkowym plusem są opcje dań wegetariańskich.

Dziękujemy, Grzegorz Z
Zrecenzowano 3 września 2019

Dobre jedzenie, nie za długi czas oczekiwania, z czekadełkiem. Byliśmy 2 razy w czwórkę. Kaczka, steki, łosoś godne pochwały, w gulaszu z dzika może było trochę za dużo buraków, a sos mógłby być obok steku z rostbefu, nie pokrywając go. Wyjątkowe miejsce w głośnym Zakopanem.Domowo, luksusowo, muzyka nie przeszkadza w rozmowie.

Dziękujemy, ninawj
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacja, klimat, muzyka, wystrój. Kawa do kitu, to jedyny minus. Nie jest tanio, ale jeśli ktoś chce czegoś więcej niż kebab lub nieznośni tzw zbojeckiej kuchni ( na marginesie jak można do takiego lokalu wigilie chcec wejść) to polecam

Dziękujemy, fan_jedzenia

Tuberoza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tuberoza? Podziel się wrażeniami!