Zakopane

“dobre miejsce na spokojny smaczny posiłek”
Tuberoza — recenzja

Tuberoza
Nr 8 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opis: Poza sezonem (październik, listopad, połowa grudnia) restauracja jest nieczynna. Jesteśmy małą restauracją ulokowaną w przedwojennym pensjonacie. Staramy się odtworzyć atmosferę dawnego Zakopanego.
Zrecenzowano 3 września 2019

Dobre jedzenie, nie za długi czas oczekiwania, z czekadełkiem. Byliśmy 2 razy w czwórkę. Kaczka, steki, łosoś godne pochwały, w gulaszu z dzika może było trochę za dużo buraków, a sos mógłby być obok steku z rostbefu, nie pokrywając go. Wyjątkowe miejsce w głośnym Zakopanem.Domowo, luksusowo, muzyka nie przeszkadza w rozmowie.

Dziękujemy, ninawj

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacja, klimat, muzyka, wystrój. Kawa do kitu, to jedyny minus. Nie jest tanio, ale jeśli ktoś chce czegoś więcej niż kebab lub nieznośni tzw zbojeckiej kuchni ( na marginesie jak można do takiego lokalu wigilie chcec wejść) to polecam

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Odwiedzilismy restauracje tuberoza po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Miejsce przytulne, chociaz malo widoczne. Bardzo smaczne jedzenie, szczegolnie stek i dzik zachwycil nasze podniebienia. Wyszlismy najedzeni i zadowoleni. Polecamy!

Dziękujemy, Szmakosz1445
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Krótki czas oczekiwania na posiłek. Jedzenie dobre, porcje duże, a ceny przystępne. Wejscie do restauracji kiepsko oznaczone, może dlatego świeciło pustkami w godzinach wieczornych.

Dziękujemy, Mafr55
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Jakiś czas temu ponownie odwiedziłam Zakopane jadąc z myślą, że już niebawem odwiedzę moją ulubioną restauracje niestety ku mojemu zaskoczeniu wszystko było zamknięte co mnie zmartwilo bo jedzenie mają naprawdę świetne.. Jak się później okazało było to chwilowe zamknięcie lokalu podobno co roku w jakimś okresie niektóre restauracje maja urlop od biznesu także kamień z serca. Gratulacje dla kucharza i do następnego razu!

Dziękujemy, Podroznik14121

Tuberoza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tuberoza? Podziel się wrażeniami!