“walentynki”
Tuberoza — recenzja

Tuberoza
Nr 10 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opis: Poza sezonem (październik, listopad, połowa grudnia) restauracja jest nieczynna. Jesteśmy małą restauracją ulokowaną w przedwojennym pensjonacie. Staramy się odtworzyć atmosferę dawnego Zakopanego.
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super spedzony czas wraz ze znajomymi,wybralismy sie do restauracji akurat w walentynki,milo spedzony czas i bardzo dobre jedzenie jak i obsluga. Polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, adventures2003

Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w tej restauracji wraz z rodziną podczas okresu świątecznego, wydawać by się mogło że daleko od domu i nie odnajdziemy tego rodzinnego klimatu. Nic bardziej mylnego świetne miejsce jak i obsługa. Mimo że w Zakopanem jest wielu turystów w tym okresie to można w tej restauracji odnaleźć spokój i ciszę, a co najważniejsze pyszne jedzenie. Pani Kucharka wybitnie oddaje swoje zdolności kulinarne na talerzu. Polecamy.

Dziękujemy, Podroznik14121
Zrecenzowano 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy ze znajomymi! Polecam wszystkim, szczegolnie, jesli ktos chce uciec od tłumów na Krupówkach.
Pasztet wysmienity, a ryba rozplywala sie w ustach. Obsluga bardzo mila, SAME PLUSY:)

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 28 stycznia 2019

Zamówiłam kaczkę. Okropna!!! Gumowa !!! Filiżanka do herbaty - brudna. Zupa gulaszowa z jelenia do zjedzenia ale bardzo mała porcja. Nie polecam.

Dziękujemy, bialka
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenia. Super klimatyczny hotel. Bardzo miła i pomocna obsługa. Parking przy hotelu. Blisko do Krupówek.

Dziękujemy, rafa_b753

Tuberoza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tuberoza? Podziel się wrażeniami!