“Udane urodziny”
Tuberoza — recenzja

Tuberoza
Nr 7 wśród 202 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Poza sezonem (październik, listopad, połowa grudnia) restauracja jest nieczynna. Jesteśmy małą restauracją ulokowaną w przedwojennym pensjonacie. Staramy się odtworzyć atmosferę dawnego Zakopanego.
Zrecenzowano 6 września 2018

Dziękuję Pani reprezentującej restaurację Tuberoza za możliwość spędzenia przemiłych chwil w dniu 27 sierpnia - w dniu moich 60 urodzin.
Po epizodzie z Bąkowo Zohylino Wyżnio - gdzie mimo rezerwacji nie wpuszczono nas do środka - trafiliśmy do Tuberozy.
Szczęśliwy przypadek :-) I to bez rezerwacji !
Zarówno klimat, wystrój wnętrza, jak przemiła obsługa i atrakcyjna kuchnia były godnym uświetnieniem moich okrągłych urodzin.
Dyskretna nastrojowa muzyka,atrakcyjne menu i smakowite dania pozwoliły mnie i mojej rodzinie (z nieagresywnym pieskiem) spędzić miłe godziny.
I wszystko okraszone uśmiechem Pani reprezentującej restaurację.
Dziękuję:-)
Do zobaczenia przy kolejnej bytności w Zakopanem.

Dziękujemy, J13511

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, wszystkie zamówione dania- pierogi ruskie, baranina i dziczyzna pyszne, ładnie podane. Do tego cicho i kameralne, w tle nastrojowa muzyczka. Polecam to miejsce.

1  Dziękujemy, AnitaSocko
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i dobrze doprawione dania. Jak na miejsce, klimat i wystrój spodziewaliśmy się mega drogiej knajpy. A wcale nie jest drogo, najedliśmy się oboje do syta! Rachunek z alkoholem, bez szczypania się nie przekroczył 100 zł.

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybralismy reatauracje sugerujac sie dobrymii opinami i nie zawiedlismy sie. Bardzo mile i nastrojowe wnetrze sympatyczna obsluga a w szczegolnosci pyszne jedzenie(kaczucha palce lizac)naprawde polecamy uklony dla szefa kuchni.pozdrowienia z krakowa również od szefa kuchni;)ps.tak trzymac

Dziękujemy, gosialucka
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie zjadliwe, ale obsługa na fatalnym, amatorskim poziomie (pani rozmawiała sobie z koleżanką i po śmiechach-chichach wyganiana przez koleżankę dopiero raczyła nas obsłużyć).

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Jacek K

Tuberoza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tuberoza? Podziel się wrażeniami!