Zrecenzowano: 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Willa godna polecenia. Pokój na ostatnim piętrze zapewniający ładny widok z okna, czysty, duży i schludny. Umiejscowiona w bardzo dobrym punkcie - rzut beretem od Krupówek, kilka minut od Wielkiej Krokwi i innych atrakcji. Właściciele bardzo sympatyczni. Parking bezpłatny, duży. Internet bezpłatny, zasięg bez problemu odbierał w całym pensjonacie. Na dole stołówka, z możliwością wykupienia śniadań. Dla mnie miejsce idealne! Na pewno wrócimy w najbliższym czasie.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, 810katarzynau
Zrecenzowano: 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Cena 160 za dobę za 2 kę. Wiemy ze tanio ale warunki okropne. Łóżka twarde pobyt 5 dni naprawdę ciężko spać. Zero zasłon w oknach widno od rana tak ze nie można spać. Najgorsze ze zimno w pokoju i śmierdzi papierosami ale tak mocno czuć ze smród jest juz po prostu w ścianach w tynku wszędzie . Dla gości niewymagających ok. Dla kogoś kto gdziekolwiek bywał w normalnych warunkach - rozczarowanie. Plusy? 2 min do Krupówek .

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na pobyt w Zakopanym. W pokojach pełne wyposażenie, w kuchni można nawet gotować własne posiłki. Parking przed budynkiem. W apartamencie czysto i przyjemnie. W budynku dostepny bezplatny internet, na dole stołówka.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano: 19 czerwca 2016

Byliśmy w tej willi - ja i para moich przyjaciół z Nowego Jorku - przez trzy dni. To, co nas zadziwiło, to nie tylko urok samej willi, lecz przede wszystkim uczciwość, kultura, brak jakiejkolwiek zachłanności jej właścicielki - Pani Katarzyny. Śniadania wspaniałe, podobnie obsługa. A wszyscy troje objechaliśmy kawał świata i byliśmy w bardzo wielu hotelach. Myślałem, że takich ludzi, jak Pani Katarzyna, już nigdy nie spotkam. Okazało się, że się myliłem. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Pani Kasiu. Pozdrawiam też Panią Lenę - prof.Jan R.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na parterze, w tym drewnianym budynku, można usłyszeć kroki osób zajmujących pokoje na piętrze.
Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi