“Za ta cenę-porazka”
Restauracja Owczarnia — recenzja

Restauracja Owczarnia
Nr 81 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Jedzenie może i wyglada na grillu ale to jest totalne rozczarowanie. Mięso kiepskiej jakości, bez smaku. Niestety ale jakość do ceny m się nijak. Nie polecam

Dziękujemy, katarzynap834

Kiedyś to było świetne miejsce - pyszne moskole z boczkiem i oscypkiem, świetny żurek, niezłe szaszłyki i kiełbasy, piwo jak i cała reszta w przyzwoitych cenach jak na Krupówki, itp. itd. i do tego ten świetnie grający i śpiewający góral, który lubił robić sobie jaja i czasem sobie wypić ;). Komu to przeszkadzało ;)? Teraz to zostało z tego niewiele - obsługa jak wtedy tak i teraz raczej odpychająca, ale dawniej był jakiś klimat. Idą z panującym na Krupówkach trendem - byle jak ale drogo. To se ne vrati

Dziękujemy, Łukasz C

Przepyszne jedzenie za na prawdę rozsądne pieniądze , porcję nie do przejedzenia ale można poprosić o pojemnik na wynos golonką najadłyby sie spokojnie 3 osoby, polecam!

Dziękujemy, karolash
Zrecenzowano 3 września 2019

Ogólnie ocena dobra ale ceny ciut za wysokie. Patrząc np na mięso które otrzymujesz to spore porcje ale jak chcesz dodatki to obiadek dość sporo wychodzi a nie przemielisz takiej ilości :) Ogólnie polecam

Dziękujemy, woz1980
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Tydzień temu miałam z synem "przyjemność" jeść obiad w tej karczmie, bo restauracją tego nazwać nie można. To najgorsze miejsce, do którego trafiłam na Krupówkach.
Na dole nie było wonych miejsc, więc trafiliśmy na piętro. Tam ciemno, jak w piwnicy.
Krzesła potwornie niewygodne. Ława tak niska, że nie można było wsunąć pod nią nóg.
Miejsca, jak dla przedszkolaków. Najgorsza była kelnerka, która nas obsługiwała - Pani Agata. Nafocholona, nieuprzejma, tak odpychająca, że pierwszy raz w życiu nie dałam napiwku w restauracji. Zachowywała się tak, jakby odbywała jakiś wyrok w tj karczmie.
Jedzenie poniżej standardu. Bar sałatkowy w cenie 10 zł i do tego malutki, płaski talerz o średnicy max kilkunastu centymetrów. Pierś z kurczaka - porcja ogromna (za duża), gdyż była to podwójna pierś, jednak prawie bez smaku. Jedynie żurawina ratowała sytuację, choć też nie była rewelacyjna. Konsystencja a'la ćwikła z chrzanem.
Szaszłyk drobiowy - też spora porcja, ale słabo doprawiony i mdłe sosy do niego - czosnkowy, ketchup (!) i ta sama żurawina.
Za dwa dania - jedno z surówką, drugie z ziemniakami, 1 porcją oscypka z żurawiną i dwa małe napoje zapłaciłam 91 zł.
Zdecydowanie odradzam tę karczmę z każdego powodu - wysokie ceny, kiepskie jedzenie i najgorsza obsługa w całym Zakopanem!

1  Dziękujemy, izabelaarendt

Restauracja Owczarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Owczarnia? Podziel się wrażeniami!