Zakopane

“Polecam dla głodomorów ...mięsiwa :)”
Restauracja Owczarnia — recenzja

Restauracja Owczarnia
Nr 82 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Ogólnie ocena dobra ale ceny ciut za wysokie. Patrząc np na mięso które otrzymujesz to spore porcje ale jak chcesz dodatki to obiadek dość sporo wychodzi a nie przemielisz takiej ilości :) Ogólnie polecam

Dziękujemy, woz1980

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Tydzień temu miałam z synem "przyjemność" jeść obiad w tej karczmie, bo restauracją tego nazwać nie można. To najgorsze miejsce, do którego trafiłam na Krupówkach.
Na dole nie było wonych miejsc, więc trafiliśmy na piętro. Tam ciemno, jak w piwnicy.
Krzesła potwornie niewygodne. Ława tak niska, że nie można było wsunąć pod nią nóg.
Miejsca, jak dla przedszkolaków. Najgorsza była kelnerka, która nas obsługiwała - Pani Agata. Nafocholona, nieuprzejma, tak odpychająca, że pierwszy raz w życiu nie dałam napiwku w restauracji. Zachowywała się tak, jakby odbywała jakiś wyrok w tj karczmie.
Jedzenie poniżej standardu. Bar sałatkowy w cenie 10 zł i do tego malutki, płaski talerz o średnicy max kilkunastu centymetrów. Pierś z kurczaka - porcja ogromna (za duża), gdyż była to podwójna pierś, jednak prawie bez smaku. Jedynie żurawina ratowała sytuację, choć też nie była rewelacyjna. Konsystencja a'la ćwikła z chrzanem.
Szaszłyk drobiowy - też spora porcja, ale słabo doprawiony i mdłe sosy do niego - czosnkowy, ketchup (!) i ta sama żurawina.
Za dwa dania - jedno z surówką, drugie z ziemniakami, 1 porcją oscypka z żurawiną i dwa małe napoje zapłaciłam 91 zł.
Zdecydowanie odradzam tę karczmę z każdego powodu - wysokie ceny, kiepskie jedzenie i najgorsza obsługa w całym Zakopanem!

1  Dziękujemy, izabelaarendt
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal usytuowany przy samych Krupówkach, już z zewnątrz przyciąga zapachem oraz widokiem rusztów z przeróżnymi rodzajami kiełbas, golonki, boczku. Obiekt jest dość zatłoczony, niestety kelner prędzej potrąci szukających miejsca niż wskaże im wolny stolik , jesl jednak pokona się tą trudność to można być już spokojnym. Czas oczekiwania na dania był bardzo krótki, a karczki, boczek, kiełbasy z baraniny i innych rodzajów mięsa bardzo smaczne. Ceny umiarkowane, nie odbiegające od innych lokali zakopiańskich. Brakuje nieco atencji ze strony obsługi , odniosłem subiektywne wrażenie, ze chodzi o to by goscie zjedli i jak najszybciej się oddalili.
Pomimo bardzo smacznego jedzenia brakuje klimatu, który sprawiałby, ze do tego miejscca chiałoby się wracac podczas kazdej wizyty w Zakopanem.

Dziękujemy, 385jakubm
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Kuchnia typowo regionalna, ale każdy znajdzie coś dla siebie - i osoby jadające mięso, i wegetarianie. Można się udać na rodzinny obiad w góralskim stylu, można iść wieczorem na przekąskę "podlewaną" piwem. Bez względu na rodzaj posiłku - bardzo smacznie, z bardzo dobrą obsługą.
Lokal raczej dla osób z większym apetytem ;)

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tragedia. Zeby zadac kelnerowi pytanie to chyba trzeba by bylo go obezwladnic. Kelnerzy nie chca na nic odpowiedziec nawet gdy sie stoi przed nimi twarza w twarz. Rodzice ich nie nauczyli takrze dziekuje, przepraszam i prosze. Gdy podejdzie do stolika to trzeba szybko powiedziec wszystko co sie chce bo inaczej nikt nie wruci przez kolejne pol godziny. Tragedia. Bardzo nie polecam.

1  Dziękujemy, FuxMolder

Restauracja Owczarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Owczarnia? Podziel się wrażeniami!