Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Wspaniały pensjonat , cudowna obsługa, przepyszne i w ogromnej ilości jedzenie ( można sporo przytyć ), rewelacyjne imprezy z góralska muzyką, śpiewem i ogniskiem . Miejsce również uwielbiane przez dzieci bo jest ich tutaj sporo i zawiązują się przyjaznie. Miejsce w 100% godne polecenia.

Dziękujemy, KrystynaW130
Zrecenzowano: 14 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

wspaniale miejsce, wspaniala obsluga (szczegolnie p. Halinka), wspaniale jedzenie. polecam na rodzinne wypady.
pensjonat na 5 choc formalnie dwie gwiazdki.
z dala od gwaru krupowek ale jednoczesnie wszedzie w miare blisko. dzieciaki wniebowziete !!!!!

1  Dziękujemy, Basia F
Zrecenzowano: 12 stycznia 2017

Spędziliśmy w pensjonacie kilka dni w styczniu 2017 r.Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie (duże porcje). Nasza córcia się nie nudziła spędzała czas w części kinowej lub na zewnątrz na placu zabaw. Kulig i ognisko wraz z kapelą góralską rewelacja. Pokoje czyste i estetyczne z widokiem na Giewont.Dziękujemy za miłą atmosferę i obsługę dla wszystkich pań z pensjonatu. Serdecznie polecamy i zachęcamy, na pewno w przyszłym roku wybierzemy się z powrotem.

Dziękujemy, pwlipinski
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2016

Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, bardzo fajnie zorganizowany czas dla najmłodszych (atrakcje z animatorem) oraz świetna lokalizacja. Wycieczka na Giewont z samego ośrodka zajęła nam tylko 2h 40 min. Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, akoszka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Spedzilismy w pensjonacie jesienny weekend. Pokoj czysty,przytulny choc dosyc maly. Sniadania przepyszne, obiadokolacje srednie. Cieply goralski klimat zaklocil jedynie pan w pokoju obok z imprezy integracyjnej ktory zachowywal sie jak gimnazjalista ktory wyrwal sie z domu bez rodzicow- no ale to juz nie wina pensjonatu choc mogliby pomyslec by na jednym pietrze nie lokowac rodzin z malymi dziecmi i imprezowiczow.

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, salomanga