Zrecenzowano 22 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Cudownie spędziłam z rodziną tydzień ferii...spokojne czyste i przyjemne miejsce także bezpieczne i dobrze przygotowane dla rodzin z dziećmi. Widok z okna mieliśmy prosto na Giewont. Jedzenie było naprawdę smaczne aż mojemu mężowi niechcialo się wyjeżdżać :) polecam gorąco i mam nadzieje ze w następnym roku ferie spędzimy właśnie w tym pensjonacie. Pozdrawiam Daria dziękujemy za wspaniały pobyt :)

• Data pobytu: luty 2015
Dziękujemy, dariaarek
Zrecenzowano 22 lutego 2015

Bardzo przyjemnie spędzone ferie zimowe 2015. Domowa atmosfera, miły i uczynny personel, świetne atrakcje i smaczne jedzenie. Nic więcej nie potrzeba do wyjątkowego wypoczynku. Gorąco polecam, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano 17 lutego 2015

W Tatra Hause spędziliśmy cudowne rodzinne ferie zimowe. Byliśmy z dwójką dzieci 11-latkiem i 2-latkiem. Czuliśmy się tam jak w domu, rodzinna atmosfera, przemiła kadra pracowników pensjonatu. Jedzenie zasługuje na najwyższą notę . Miłym zaskoczeniem były dodatkowe atrakcje takie jak : kulig i jazda na skuterach śnieżnych. Serdecznie polecam ten pensjonat ....

• Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 16 lutego 2015

Udany wyjazd na FERIE 2015. Pensjonat Tatra House, miejsce godne polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, pogoda nam również dopisała. Mieliśmy piękny widok z pokoju na Giewont. Obsługa pensjonatu profesjonalna, miła i w każdej sytuacji pomocna. Kulig był zorganizowany chyba na 20 sań, niesamowity widok. Kolacja góralska - super," pan wodzirej" duża klasa. Wyprawa na Gubałówkę na zabawę na skuterach- niesamowite przeżycie. Dorośli poczuli się jak dzieci:) Wyżywienie- przepyszne. Blisko do przystanku, aby dostać się do centrum- 1 min. Wszędzie blisko, na Polanę Szymoszkową samochodem 5 min, a na Słowację do Oravicy 30 min. Nie opodal znajduje się również piękne Sanktuarium Fatimskie. Co roku jeździliśmy w różne miejsca w okresie ferii, ale do Tatra House na pewno wrócimy. To miejsce ma swój klimat, 8 dni zleciało jak jeden dzień. Dziękujemy i pozdrawiamy

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje z widokiem na Gubałówkę.
  • Data pobytu: styczeń 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marzena P
Zrecenzowano 16 lutego 2015

Bardzo przyjemny cichy hotel. Polecam dla rodzin z dziećmi. Spędzaliśmy tam ferie 2015 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Godne polecenia jest domowe jedzenie, przemiła obsługa i dobrze zorganizowane atrakcje dodatkowe w ramach pakietów. Jedyny mankament to niezbyt przestronne pokoje i fakt iż, na ostatnim piętrze jest dość chłodno w nocy mimo włączonych kaloryferów. Polecam!
_Gość hotelowy_

• Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną