Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Bardzo przyjemnie spędzone ferie zimowe 2015. Domowa atmosfera, miły i uczynny personel, świetne atrakcje i smaczne jedzenie. Nic więcej nie potrzeba do wyjątkowego wypoczynku. Gorąco polecam, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 17 lutego 2015

W Tatra Hause spędziliśmy cudowne rodzinne ferie zimowe. Byliśmy z dwójką dzieci 11-latkiem i 2-latkiem. Czuliśmy się tam jak w domu, rodzinna atmosfera, przemiła kadra pracowników pensjonatu. Jedzenie zasługuje na najwyższą notę . Miłym zaskoczeniem były dodatkowe atrakcje takie jak : kulig i jazda na skuterach śnieżnych. Serdecznie polecam ten pensjonat ....

Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano: 16 lutego 2015

Udany wyjazd na FERIE 2015. Pensjonat Tatra House, miejsce godne polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, pogoda nam również dopisała. Mieliśmy piękny widok z pokoju na Giewont. Obsługa pensjonatu profesjonalna, miła i w każdej sytuacji pomocna. Kulig był zorganizowany chyba na 20 sań, niesamowity widok. Kolacja góralska - super," pan wodzirej" duża klasa. Wyprawa na Gubałówkę na zabawę na skuterach- niesamowite przeżycie. Dorośli poczuli się jak dzieci:) Wyżywienie- przepyszne. Blisko do przystanku, aby dostać się do centrum- 1 min. Wszędzie blisko, na Polanę Szymoszkową samochodem 5 min, a na Słowację do Oravicy 30 min. Nie opodal znajduje się również piękne Sanktuarium Fatimskie. Co roku jeździliśmy w różne miejsca w okresie ferii, ale do Tatra House na pewno wrócimy. To miejsce ma swój klimat, 8 dni zleciało jak jeden dzień. Dziękujemy i pozdrawiamy

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje z widokiem na Gubałówkę.
Termin pobytu: styczeń 2015
Dziękujemy, Marzena P
Zrecenzowano: 16 lutego 2015

Bardzo przyjemny cichy hotel. Polecam dla rodzin z dziećmi. Spędzaliśmy tam ferie 2015 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Godne polecenia jest domowe jedzenie, przemiła obsługa i dobrze zorganizowane atrakcje dodatkowe w ramach pakietów. Jedyny mankament to niezbyt przestronne pokoje i fakt iż, na ostatnim piętrze jest dość chłodno w nocy mimo włączonych kaloryferów. Polecam!
_Gość hotelowy_

Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano: 15 lutego 2015

Cudowne, klimatyczne miejsce, z góralskim wystrojem. Nawet zbyt mała ilość sniegu nie była nam w stanie popsuć wyjazdu, właśnie ze wzgledu na klimat panujacy w pensjonacie oraz dodatkowe atrakcje jakie zapewnił nam pensjonat, a mianowice przejazdzka wozami z pochodniami, ognisko z kapelą góralską czy skutery śniezne, czy dmuchane pontony śnieżne :-) Frajda dla całej rodziny.
A wieczorami senas bajkowy dla dzieci.
No i bardzo dobre, domowe jedzenie :-)
Plecamy to miejsce i na pewno wrócimy tu za rok :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: w pensjonacie nie ma windy, wiec warto wybrać pokój na pierwszym piętrze :-)
Termin pobytu: styczeń 2015
Dziękujemy, Magda D