Zrecenzowano: 18 marca 2019

Sam w sobie obiekt Szklane Domy w porządku,czysto przestronnie itp. aczkolwiek mam zastrzeżenia do obsługi a w szczególności do ochrony.Przed godziną 20-stą w nasze okna (parter) dobijała się kobieta z psami,która ostrzegała nas ,że jak nie przyciszymy muzyki to rozwiąże to z nami inaczej,później kilkakrotnie do drzwi zawitał Pan "ochroniarz,który straszył,że wezwie policję lub takich ,którzy sobie z nami poradzą. Żeby było jasne muzyka nie była na tzw.maxa,skoro przy niej normalnie rozmawialiśmy to jednocześnie nie mogła być az tak głośno żeby zakłocać czyjś spokój.... o ile mi wiadomo cisza rozpoczyna się o 22 giej.Nasuwa się pytanie,dlaczego ktoś nam się odgraża, za co...za to że spędzamy wspólnie czas gdzie słychać muzykę i śmiech...czy to jest powód?
W momencie kiedy wyszliśmy z budynku do zamówionej przez nas taksówki,przy wyjeżdzie zamknięto nam wyjazd przy którym już czekało na nas dwóch "dużych"mężczyzn (firma Solid) wezwanych na alarm przez ochroniarza,gdzie oznajmili nam ,że nas nie wypuszczą z terenu.Po dłuszych negocjacjach jednak wyjechaliśmy.
To co wtedy się wydarzyło to jest niewiarygodne,ż w taki sposób można potraktować gości hotelowych.Nie jesteśmy bandą małolatów,którzy nie znają granic i zasad jakie obowiązują a jednak tak się poczuliśmy.
Na drugi dzień sprawa została przekazana w recepcji,ale czy to coś zmieni w zasadach i traktowaniu gości?Wątpię...my tak czy inaczej byliśmy tam ostatni raz.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoita cena biorąc pod uwagę rozmiar mieszkania. Wnętrze na średnim poziomie ale za to czyste. Brak pralki w mieszkaniu co może utrudnić dłuższy pobyt. W kuchni można znaleźć wszystko co jest potrzebne.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, R0b0K
Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Z całą pewnością mogę polecić to miejsce na wypad z ukochanym czworonogiem jak i samemu. Wyposażenie mieszkania super,spokojnie można przygotować posiłek. Nie daleko do sklepu, na Krupówki też przyjemny spacer.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Beti I
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Pobyt bardzo udany. Apartamenty w pełni wyposażone, cudowny widok na Giewont prywatność cisza i spokój. Parking strzeżony podziemny z wyjazdem windą bezpośrednio do apartamentu.Nie daleko od centrum (spacer z psem. ) Na pewno tam wrócimy. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, annalN2821UE
Zrecenzowano: 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ładne, przestronne apartamenty, położone w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku. W pobliżu strumyk, który przyjemnie szumi, niestety zaśmiecony. Pokój przestronny i czysty, chociaż wykładzina poplamiona, przydałoby się odświeżenie. Polecam rezerwować apartamenty na piętrach. Z parteru niestety nie było widoku na góry. Zabrakło firanek, które pozwoliłyby na odrobinę prywatności bez totalnego zaciemnienia pokoju (zasłony nie przepuszczały światła). Chętnie wrócę przy następnej wizycie w Zakopanem, ale zdecydowanie do apartamentu nie na parterze

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Weronika W