pokój był dostosowany dla mnie wygodny co można więcej potrzeba a obsługa była super śniadanko było super wszystko było na tak dziękuję bardzo ile jest spędziłem czas na wyjeździe w górach w hotelu halny

Wskazówka dotycząca pokoi: Podwójny dostosowany dla osób niepełnosprawnych
Dziękujemy, jozek1112
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Jesteśmy wdzięczni za przekazanie na forum Tripadvisor opinii o pobycie w naszym Pensjonacie i przyznanie nam najwyższej oceny. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy!
Pensjonat Halny

Pokoje czyste i zadbane . Obsługa miła dostępna 24 godziny na dobe. Jedzenie zawsze na czas . Smaczne śniadania , dużo potraw do wyboru. Obiadokolacja między 15 a 17 . A gdy wróciłem około 19 z gór nie było problemu i dostałem ciepły posiłek.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste i zadbane.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, LeszekS428

Bardzo dziękujemy za przyznanie nam najwyższej oceny w Tripadvisor. Staramy się dostosować do oczekiwań Gości i czasu górskich wedrówek, które czasami się przedłużają. Zamówiony posiłek będzie czekał, nawet jeśli będzie odgrzewany późnym wieczorem. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!
Pensjonat Halny

bardzo dobra lokalizacja blisko do dworca autobusowego i stacji PKP szybki dostęp do centrum miasta, jeżeli chodzi o pensjonat to wspaniała obsługa , urozmaicone śniadanie każdy coś dla siebie znajdzie a także cena przestępna

Wskazówka dotycząca pokoi: czyste byłam zadowolona
Dziękujemy, renataborucka

Dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu. Jesteśmy wdzięczni za przyznanie nam najwyższej oceny i bardzo miłą recenzję. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Pensjonat Halny

spędziłam tam 7 dni bez niespodzianek. jedzenie było dobre. odpowiadały mi pory posiłków które nie przeszkadzały mi w ciekawej organizacji dnia. Lokalizacja blisko dworców ułatwiała przemieszczanie się w celach turystycznych. podoba mi się ze w pensjonacie jest sauna.

Wskazówka dotycząca pokoi: preferowana jedynka
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, elamajewska52

Jest nam bardzo miło, że skorzystała Pani z naszej gościny i podzieliła się z nami wrażeniami. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 6 września 2019

Polecam z uwagi na super lokalizację oraz wysoki standard, jak na obiekt dwugwiazdkowy. Personel bez zarzutu. Śniadania bardzo dobre, ale jadalnia mogłaby być większa. Wystrój pokojów pozostawia do życzenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na Giewont i balkonem byłby ok gdyby odświeżyć umeblowanie.
Dziękujemy, poniatowskamalgo2019

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu oraz podzielenie się wrażeniami z pobytu. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.