bardzo dobra lokalizacja blisko do dworca autobusowego i stacji PKP szybki dostęp do centrum miasta, jeżeli chodzi o pensjonat to wspaniała obsługa , urozmaicone śniadanie każdy coś dla siebie znajdzie a także cena przestępna

Wskazówka dotycząca pokoi: czyste byłam zadowolona
Dziękujemy, renataborucka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu. Jesteśmy wdzięczni za przyznanie nam najwyższej oceny i bardzo miłą recenzję. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 11 września 2019

spędziłam tam 7 dni bez niespodzianek. jedzenie było dobre. odpowiadały mi pory posiłków które nie przeszkadzały mi w ciekawej organizacji dnia. Lokalizacja blisko dworców ułatwiała przemieszczanie się w celach turystycznych. podoba mi się ze w pensjonacie jest sauna.

Wskazówka dotycząca pokoi: preferowana jedynka
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, elamajewska52

Jest nam bardzo miło, że skorzystała Pani z naszej gościny i podzieliła się z nami wrażeniami. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 6 września 2019

Polecam z uwagi na super lokalizację oraz wysoki standard, jak na obiekt dwugwiazdkowy. Personel bez zarzutu. Śniadania bardzo dobre, ale jadalnia mogłaby być większa. Wystrój pokojów pozostawia do życzenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na Giewont i balkonem byłby ok gdyby odświeżyć umeblowanie.
Dziękujemy, poniatowskamalgo2019

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu oraz podzielenie się wrażeniami z pobytu. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Uważam, że jest to przykład dobrze i nowocześnie zarządzanego obiektu. Pensjonat godny polecenia dzięki pomocnej, przyjaznej, obsłudze miło usposobionych, uprzejmych pracowników, dobrym warunkom lokalowym (czysto, schludnie, poprawnie, nie ma czego się czepiać, standard dobry w tej cenie), w y ś m i e n i t e j k u c h n i (świeże, syte, domowe, urozmaicone potrawy). Na uwagę zasługuje również b a r d z o d o b r a l o k a l i z a c j a (blisko dworca, blisko Krupówek) i posiadanie w ofercie podstawowych zabiegów rekreacyjno-relaksacyjnych). Jak dla mnie piątka w sześciostopniowej uczniowskiej skali. Dziękuję za gościnę.

Dziękujemy, Meahaou
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu. Opinia sprawiła nam dużo radości. Pozwoliliśmy sobie przekazać ją wszystkim Pracownikom wraz wyrazami dumy, że wspólnie udało nam się stworzyć zespół, atmosferę i ofertę, która przypadła do gustu. Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie z naszej gościny. Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajny Pensjonat , personel miły oraz bardzo pomocny . Położony w bliskiej odległości od dworca PKP oraz Krupówek. Duża zaletą jest darmowy parking oraz miejsce gdzie można zrobić grila. Śniadania są dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój czysty z wygodnym łóżkiem , z balkonem ,ładny widok. Prywatna łazienka z prysznicem, TV. Czajnik na wyposażeniu.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MarcinC822
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy za skorzystanie z naszej gościny i pozostawienie komentarza wraz oceną. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!