spędziłam tam 7 dni bez niespodzianek. jedzenie było dobre. odpowiadały mi pory posiłków które nie przeszkadzały mi w ciekawej organizacji dnia. Lokalizacja blisko dworców ułatwiała przemieszczanie się w celach turystycznych. podoba mi się ze w pensjonacie jest sauna.

Wskazówka dotycząca pokoi: preferowana jedynka
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, elamajewska52
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło, że skorzystała Pani z naszej gościny i podzieliła się z nami wrażeniami. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 6 września 2019

Polecam z uwagi na super lokalizację oraz wysoki standard, jak na obiekt dwugwiazdkowy. Personel bez zarzutu. Śniadania bardzo dobre, ale jadalnia mogłaby być większa. Wystrój pokojów pozostawia do życzenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na Giewont i balkonem byłby ok gdyby odświeżyć umeblowanie.
Dziękujemy, poniatowskamalgo2019

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu oraz podzielenie się wrażeniami z pobytu. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Uważam, że jest to przykład dobrze i nowocześnie zarządzanego obiektu. Pensjonat godny polecenia dzięki pomocnej, przyjaznej, obsłudze miło usposobionych, uprzejmych pracowników, dobrym warunkom lokalowym (czysto, schludnie, poprawnie, nie ma czego się czepiać, standard dobry w tej cenie), w y ś m i e n i t e j k u c h n i (świeże, syte, domowe, urozmaicone potrawy). Na uwagę zasługuje również b a r d z o d o b r a l o k a l i z a c j a (blisko dworca, blisko Krupówek) i posiadanie w ofercie podstawowych zabiegów rekreacyjno-relaksacyjnych). Jak dla mnie piątka w sześciostopniowej uczniowskiej skali. Dziękuję za gościnę.

Dziękujemy, Meahaou
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu. Opinia sprawiła nam dużo radości. Pozwoliliśmy sobie przekazać ją wszystkim Pracownikom wraz wyrazami dumy, że wspólnie udało nam się stworzyć zespół, atmosferę i ofertę, która przypadła do gustu. Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie z naszej gościny. Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajny Pensjonat , personel miły oraz bardzo pomocny . Położony w bliskiej odległości od dworca PKP oraz Krupówek. Duża zaletą jest darmowy parking oraz miejsce gdzie można zrobić grila. Śniadania są dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój czysty z wygodnym łóżkiem , z balkonem ,ładny widok. Prywatna łazienka z prysznicem, TV. Czajnik na wyposażeniu.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MarcinC822
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy za skorzystanie z naszej gościny i pozostawienie komentarza wraz oceną. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Naprawdę polecam. Blisko centrum. Pyszne jedzenie. Ładny plac zabaw i salka dla dzieci. Byliśmy już drugi raz. Ale i przyjedziemy trzeci. Obsługa bardzo serdeczna. Bardzo polecam. Idealne miejsce na wypad w góry.

Dziękujemy, agnieszkasudy

Bardzo dziękujemy za ponowne wybranie naszego Pensjonatu. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się wrażeniami z pobytu na łamach tego portalu. Serdecznie pozdrawiamy.