Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Naprawdę polecam. Blisko centrum. Pyszne jedzenie. Ładny plac zabaw i salka dla dzieci. Byliśmy już drugi raz. Ale i przyjedziemy trzeci. Obsługa bardzo serdeczna. Bardzo polecam. Idealne miejsce na wypad w góry.

Dziękujemy, agnieszkasudy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za ponowne wybranie naszego Pensjonatu. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się wrażeniami z pobytu na łamach tego portalu. Serdecznie pozdrawiamy.
Pensjonat Halny

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam pensjonat, dobre śniadania, kawa z ekspresu,wygodne łóżko a co najważniejsze bardzo dobra lokalizacja. Blisko do przystanków busów, PKP, PKS, blisko do centrum. Łazienka może w trochę starodawnym stylu, lecz czysto i schludnie.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, chwialaanna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Było nam bardzo miło gościć Panią. Dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu i podzielenie się z nami opinią. Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

pokoje przestronne, mogły by być unowocześnione , łazienki wyremontowane, a korytarze wyłożone nowa wykładziną, przydała by się klimatyzacja w pokojach. Bardzo miła i uczynne Panie i Panowie z recepcji jak równieżi pozostała obsługa. Sniadania w formmie bufetu doskonałe, uważam, że w obecnych czasach obrusy nie muszą być , chyba że zakrywają nieciekawe stoliki. Bardzo lubię hotel Halny i było by miło, żeby dorównywał XXI wiekowi. Dziękuję, za bardzo miły pobyt.

Dziękujemy, iwonaprzedworska

Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszej gościny. Jest nam niezmiernie miło czytać Pani opinię. Cieszymy się, że pobyt spełnił oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bez szału, nic ponad standard. Pokój czysty, nikt nie przeszkadzał, hotel spełnił swoją rolę. Oprócz wolnego terminu w tym okresie nie było nic co by wyróżniało hotel na tle innych.
Jak będą dobre ceny i wolne terminy to może jeszcze wrócę

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Stasiek2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr P, Właściciel, Pensjonat HalnyOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Cieszymy się, że nasza oferta cenowa oraz dostępność terminu spowodowały, że mógł Pan skorzystać z naszej gościny. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie. Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Niewielkie pokoje, lokalizacja bardzo dogodna, blisko Krupówek. Smaczne śniadania, bardzo miła obsługa. Na minus na pewno brak windy i lekko przestarzałe, ciasne wnętrze. Jednak ogólne wrażenie na plus.

Dziękujemy, anber2019

Dziękujemy za wybranie naszego Pensjonatu i podzielenie się wrażeniami z pobytu. Korzystając z okazji pragniemy poinformować, że dokładamy starań aby uruchomić windę w budynku głównym jeszcze w tym roku. Serdecznie pozdrawiamy