Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co produkować długich opisów. Skupmy się na minusach i plusach.

Na minus:
- BRUD! W łazience kłęby włosów, brudne kafle również w przedpokoju, pajęczyny z kurzu na ścianie, zerwana firanka, popękane i brudne ściany. W Polsce nie trafiłam jeszcze na taki brudny pokój...
- monotonne śniadania, brak kunsztu podania, brak owoców, dobrej kawy, grubo pokrojone warzywa.
- obsługa kompletnie niedoinformowana. Dzwonisz, odpowiada recepcja Hotelu Hyrny po oczekiwaniu na wolną linię. Jednym słowem, jak infolinia, w której rozmawiasz z automatem. Pan przedstawia się jako pracownik hotelu, pytasz o swoją rezerwację, a w zamian dostajesz zapytanie, o który hotel chodzi. Pokój, który rzekomo miał być gotowy o 14, stał pusty w oczekiwaniu na gościa szlajającego się od rana po Zakopanem.
- Krzycząca obsługa na korytarzach hotelowych od wczesnego rana. Zwróciłam na to uwagę, choć wstawałam o godzinie 6. Wychodzę z pokoju, a autorkami okrzyków wcale nie są goście hotelowi, ale panie sprzątające.
- starsi ludzie o "niezwykle uprzejmym" charakterze z serii "wszystko mi się należy". Choć to nie wina hotelu, warto mieć na uwadze, jeśli nie chcemy na śniadaniu czuć się, jak w bitwie o wolne siedzenie w autobusie miejskim i obcować z brakiem kultury ;)
Na plus:

- lokalizacja w samym centrum Zakopanego. Blisko do Drogi pod Reglami, Skoczni, czy najsłynniejszego zakopiańskiego deptaka (kto co woli)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, olkanawalizkach
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafił nam się pokój z pojedynczymi dwoma łóżkami i wystrój był ładniejszy niż na zdjęciach. Pokój był czysty i przestronny. Łazienka ładna i zadbana. Balkon duży z widokiem na góry.

Minusem były bardzo ubogie śniadania. Zazwyczaj była jajecznica, parówki, dwa rodzaje sera, dwa rodzaje wędliny, twarożek i pomidor.

Zestaw obiadokolacja to wino, przystawka, zupa raczej sama woda, drugie danie mało i średnia jakość mięsa, jedna z dwóch surówek do wyboru oraz jakieś ciasto.

Lokalizacja hotelu jest bardzo dobra. Wszędzie blisko i obok Krupówek oraz biedronki.

Problem z parkingiem gdyż hotel narazie ma mała ilość. Stanie pod hotelem na ulicy wiąże się z dużymi opłatami.

Hotel że względu na swoją cenę jest jak najbardziej godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Phoenix V
Zrecenzowano: 25 grudnia 2018

Wykupiłem trójce znajomym z Grecji pobyt w hotelu Hyrny .Po przyjeżdzie usłyszeli od ordynarnej obsługi że w Polsce muszą mówić po polsku,pracownicy hotelu byli dalecy od kulturalnej obsługi ,po przyjeżdzie wieczorem hotelowa restauracja odmówiła im kupna kolacji . taką opinię zamieszczę na komunikatorach społecznych.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Jan M
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jako turnus bardzo słabo,słaba baza zabiegów.Ośrodek ten jest nastawiony na turystów kilkudniowy a nie na chorych ludzi.Jedzenie- śniadania przez 2 tygodnie identyczne z wyjątkiem jednej niedzieli kiedy dali galaretkę drobiową,poza tym monofonia
Obiady dobre,zawsze ciasto lub owoc,kolacja przeważnie coś ciepłego i 2plasterki wędliny lub sera, chleb przeważnie suchy od śniadania aź chrupał pod zębami.Na wypady weekendowe spoko,ale jako turnus nie polecam.Wszystkie wycieczki przepłacać o 30zł w porównaniu do cen z miasta.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Mirosława P
Zrecenzowano: 15 maja 2018

Wygląd rodem z PRL oceniam na plus, na to właśnie liczyliśmy rezerwując ten hotel, no i lokalizacja świetna. Wiele osób z obsługi, które mijaliśmy nastawienie również miało rodem z PRL, ale właściwie nas to bawiło, te muchy w nosie. Były dwie przemiłe osoby, które były idealną równowagą dla reszty personelu patrzącego spod byka. Taki młody mężczyzna na recepcji, zdaje się, że miał na imię Waldemar i Pani Jadzia na której piętrze się znaleźliśmy. Zachowywała się jak dobra gospodyni tego miejsca, zawsze zagadała, zażartowała, pytała czy wszystko w porządku. Rzadko mam do czynienia z osobami, które tak pracują u kogoś, jakby pracowały u siebie. Chyba że to była właścicielka? ;) Pozdrowienia dla Pani Jadzi i Pana Waldka, jeśli to czytają.

Termin pobytu: marzec 2018
3  Dziękujemy, adamszymanski001