“Koliba”
Karczma Przy Mlynie — recenzja

Karczma Przy Mlynie
Nr 24 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Smaczne jedzenie, ładny wystrój i dobra kapela góralska.Obsługa szybka i sprawna mimo dużej rezerwacji na piętrze w lokalu.Polecam.

Dziękujemy, 82jacek2019

Szczerze polecam, Karczma przy młynie ma swój urokliwy klimat i dobre jedzenie. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, Joanna B

Obsługa na najwyższym poziomie...z odpowiednim góralskim żartem i wyjściem na przeciw oczekiwań klienta...podczas dwudniowego pobytu w Zakopanem organizowaliśmy 4 urodziny synka jako zwykłą kolacje ubogacona torcikiem który żona zamówiła u kierownictwa...wszystko na telefon...z wyprzedzeniem dwóch dni. Dostaliśmy w pakiecie zimne ognie i kapele góralska odgrywająca 100 lat. Zapłaciliśmy 0,00 pln gdyż przebywaliśmy w restauracji w ramach vouchera obiadokolacyjnego z hotelu Crocus w którym nocowaliśmy. Ale oczywiście obiadokolacja to zwykła kolacja stad stwierdzenie, ze „tort macie Państwo gratis bo nie jedliście deseru szarlotki a kapela i tak była na miejscu” pokazuje klasę obiektu...Wielki PLUS!!! Nie pozostanę dłużnym także co do samego jedzenia...wyśmienity żurek i wielka misa mięs wszelkiego rodzaju z czego golonka nieziemska...miękka krucha dobrze ugotowana z podsmażeniem na koniec co zrobiło świetna skórkę.
Polecamy!!!

Dziękujemy, Piotr M

Podczas wyjazdu integracyjnego spędziliśmy wieczór w Karczmie przy Młynie. Lokal zatrudnia góralską kapelę, która umila czas gościom (są gry,tańce,przyśpiewki). Jedzenie jest smaczne i syte. Karczma dysponuje stolikami na parterze, poddaszu, w podziemiach jak i na tarasie (każdy znajdzie coś dla siebie). Całość jest w typowym zakopiańskim stylu (dominuje drewno i góralskie dodatki).

Dziękujemy, Sloneczko_2018
Zrecenzowano 15 września 2019

Do Zakopanego Przyjezdzam juz 6 rok x rzedu. Nie zawiodłam się ani razu. Dziekuje kazdemu z osobna za wszystko. Jest to miejsce wyjatkowe w kazdym calu. Poznałam tutaj wspaniała rodzinna atmosfere i przyjaciol. Zawsze mozna po prosic kazdego o pomoc i nikt nie odmowi;). Z czystym sumieniem mogę stwierdzic, ze osoby pracujace tutaj sa bardzo zyczliwe i wyrozumiale. Obsluga jest profesjonalna, na najwyzszym poziomie.Usmiechnieta i troszczy sie o swoich klientow.Sa sprawni, nic dodac nic ujac. Wystroj typowo goralski. Od godziny 18 gra przesympatyczna kapela goralska. Jedzenie jest zawsze swieze, duzy wybor, cieple przede wszystkim. Polecam szarlotke, pierogi i roznego rodzaju zupy. Rowniez bardzo dobry jest tatar pogalicyjsku i salatka cepersko ;)z chlebem i sosem czosnkowym ;)A jesli komus malo to jest takze bardzo dobry bar salatkowy, a w nim ogorki i sos winegret ;) a do tego mozna po smakowac smalcu i regionalnego chleba. Po prostu palce lizac;) A do picia polecam lane piwo no i oczywiscie pyszna cytrynowke,Karczma polozona jest na uboczu Krupowek, gdzie naprawde mozna odpoczac po calodziennych wedrowkach na szlakach i na brac sil na nastepny dzien;) Oczywiscie do Zobaczenia w przyszlym roku;););)

Dziękujemy, Magdalena O

Karczma Przy Mlynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Przy Mlynie? Podziel się wrażeniami!