“Góralskie klimaty”
Karczma Przy Mlynie — recenzja

Karczma Przy Mlynie
Nr 24 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma przy pieszym szlaku do Kuźnic. Posiada duży taras mogący pomieścić sporo gości. Z detalami odwzorowana drewniana karczma.„Pierogowa micha szefa” danie bez glutenu. Bardzo dobre skwarki z boczkiem. Ciasto pierogów mogło być cieńsze a wodę do gotowania pierogów wystarczyło bardziej dosolić.

Dziękujemy, StalowkaNET

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jest naprawdę dobre jedzenie,obsługa jest miła i sprawna. Na posiłek czekaliśmy ok. 20 min. Ceny nie są bardzo wygórowane.

Dziękujemy, krzysztofm531
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Karczmę 'Przy Młynie' odkryłem kilka lat temu, wynajmując kwaterę nieopodal. Od tej pory, będąc w Zakopanem wpadam zawsze na 'smażonego oscypka z bekonem' i grzany miód pitny. Nie będę udawał, że próbowałem w tej restauracji wielu potraw, głównie przystawki. Do zeszłego roku to było moje ulubione miejsce na oscypka z idealnie wysmażonym bekonem. Porcje były duże, a cena przystępna. Będąc w tym roku coś się zmieniło. W karcie nie ma już podziału na smażonego oscypka z żurawiną i oscypka z bekonem. Teraz po prostu do oscypka z bekonem dodają żurawinę. Smakuje nadal dobrze, ale porcje poszły w dół, czego nie dało się nie zauważyć. Próbowałem też lemoniady(dobra, polecam wziąć dzbanek) oraz szarlotki z lodami i owocami(bardzo dobra, porcja naprawdę duża). Nie jestem pewien, czy będę tak namiętnie wracał tu do wspomnianego oscypka, ale wracał na pewno będę bo mam sentyment do tej restauracji. Obsługa sympatyczna, danie podane dość szybko, napoje podano bardzo szybko(co w Zakopanem nie jest regułą), ładny wystrój i naprawdę ciekawa 'letnia weranda', gdzie miałem okazję w tym roku siedzieć po raz pierwszy. Polecam również grzany miód pitny. Porcję najlepiej powtórzyć kilkakrotnie :) Lokalizacja dość odległa od centrum, blisko trasy do Kuźnic i Wielkiej Krokwi.Warto odwiedzić przynajmniej raz.

Dziękujemy, GnusnyGremlin
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Pyszne posiłki, profesjonalna obsługa. Ciekawe miejsce. Wszystko po góralsku: wystrój, stroje obsługi, jedzonko. Muzyka góralska. Super! Jeśli szukasz góralskiego klimatu w górach, a nie jadłodajni "byle szybciej i taniej", to przyjdź właśnie tuataj.

Dziękujemy, Centru
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Jesteśmy stałymi bywalcami Karczmy Przy Młynie, zawsze jak jesteśmy to jest przepyszne jedzenie i wspaniała atmosfera. Można posłuchać muzyki na żywo i posiedzieć na tarasie lub w ogrodzie. Obsługa jest przemiła. Zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce, sam budynek i wnętrze jest przepiękne i bardzo przytulne.

1  Dziękujemy, Basia G

Karczma Przy Mlynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Przy Mlynie? Podziel się wrażeniami!