“Jedzenie ok, fajna okolica ”
Karczma Przy Mlynie — recenzja

Karczma Przy Mlynie
Nr 24 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce z dała od zgiełku z całkiem dobrym jedzeniem. Rozsądny wybór, bez szaleństwa. Okolica zdecydowania dodaje uroku

Dziękujemy, boryss410

Zrecenzowano 21 maja 2019

Majowy weekend w Zakopanem . Nie miałam ochoty na "góralskie " jedzenie , ale mąż tak . Poszliśmy na kolację , i ...jestem zachwycona!! Znakomita , szybka i bardzo miła obsługa , pomimo że karczma była pełna. . Jedzenie ŚWIETNE. Niby zwykłe , ale niezwykłe. Żur , ...takiego nie jadłam nigdy . Niesamowicie pyszny , smak zupełnie inny niż się spodziewałam. Pyszne , świeze mięsa w harnasiowej patelni. Bardzo dobra kaczka. i grule z bryndzą. W barze sałatkowym kilka surówek do wybory. Świetnie doprawione , świeże i chrupiące warzywa. Pyszne ogórki kiszone, Smaczna lemoniada i bardzo dobra cytrynówka własnej produkcji. PYSZNA KARCZMA ;)

Dziękujemy, evetja
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz wróciliśmy do karczmy przy młynie- i po raz kolejny jesteśmy zachwyceni. Pyszna grzybowa oraz kwasnica. Micha pierogów dobra-choć niektóre były rozgotowane- niestety. Mimo wszystko polecam.

Dziękujemy, ViolaTricolore
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna restauracja z bardzo dobra obsluga, pstrag smazony soczysty, ja osobiscie dodalabym mu ziol, np. Tymianku lub koperku. Bardzo smaczny bar salatkowy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena1506
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Fajny klimat knajpy. Bardzo szybko podana zupa i drugie danie też. Kwasnica świetna i zeberko w niej bardzo tresciwe, spory kawał mięsa. Na drugie wjechała polędwica wołowa z grilla z pieczonymi ziemniakami. Bardzo dobre mięso, idealnie usmazone - medium rare. Ziemniaki też bardzo dobre. Ceny adekwatne. 75zl z piwem bezalkoholowych.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Artur_traveler

Karczma Przy Mlynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Przy Mlynie? Podziel się wrażeniami!