W willi Dewajtis byliśmy z małym dzieckiem. Pokój przytulny, bardzo czysty z widokiem na Giewont. Dostępne łóżeczko turystyczne. Blisko Krupówki, skoczni, sklepów oraz szlaków turystycznych. Przemili właściciele służący radą i pomocą. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Samuel W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vacation54704613480, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

SzanowniPaństwo, dziękujemy za krótki pobyt.Uściski dla Wiktora i pozdrowienia dla Państwa. Tadeusz

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

U Pana Tadeusza gościliśmy po raz trzeci. Polecamy z całego serca. Pan Tadeusz wprowadza ciepłą atmosferę domową. Czuć, że Pan Tadeusz jest tam dla swoich gości, jest bardzo pomocny i poleca sprawdzone osobiście przez siebie miejsca np. w których można pysznie zjeść w rozsądnej cenie. Willa czysta, świeża, komfortowa. Bardzo wygodne łóżka. Dziękujemy serdecznie!

1  Dziękujemy, wioletaf2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vacation54704613480, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Pani Wioleto, miło nam bylo goscić Państwa ponownie i mamy nadzieje,ze nie ostatni raz.
Pozdrawiam Tadeusz

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Polecam z całego serca to miejsce. Wspaniała atmosfera, przyjaźni, pomocni i wspaniali gospodarze. Willa wspanial utrzymana, pokój duży, czysty, jasny, łazienka duzan i czysta. Blisko do Krupowej, na proste szlaki turystyczne. Okolica cicha i spokojna. Polecam!

Dziękujemy, Anna Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vacation54704613480, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Pani ANNO, Dziękujemy za rodzinny pobyt i miły komentarz.Nam również było miło Państwa gościć.Zapraszamy w przyszłości i pozdrawiamy TADEUSZ

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Pokój cudowny, czyściutki z widokiem na Giewont. Lokalizacja super niedaleko sklep, Krupówki, przystanek i wejście do TPN. Gospodarz bardzo miły i chetny do pomocy. Pod każdym względem był to świetny pobyt. Dziękujemy i do zobaczenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu z widokiem na Giewont. Cicho i spokojnie.
Dziękujemy, Mazur12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dziękujemy za pobyt w naszej willi i zapraszamy ponownie.Pozdrawiam

Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciche, czyste, czuję się tu bardzo swobodnie, bardzo wygodne łóżka. Właściciel bardzo przyjemny, przy rejestracji otrzymaliśmy przewodnik i kapcie. Byliśmy już 2x, kolejny raz będziemy za kilka tygodni. Polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, endorfinapingwina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dziekujemy za kolejny pobyt i zapraszamy ponownie.Pozdrawiamy