Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Polecam z całego serca to miejsce. Wspaniała atmosfera, przyjaźni, pomocni i wspaniali gospodarze. Willa wspanial utrzymana, pokój duży, czysty, jasny, łazienka duzan i czysta. Blisko do Krupowej, na proste szlaki turystyczne. Okolica cicha i spokojna. Polecam!

Dziękujemy, Anna Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vacation54704613480, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Pani ANNO, Dziękujemy za rodzinny pobyt i miły komentarz.Nam również było miło Państwa gościć.Zapraszamy w przyszłości i pozdrawiamy TADEUSZ

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Pokój cudowny, czyściutki z widokiem na Giewont. Lokalizacja super niedaleko sklep, Krupówki, przystanek i wejście do TPN. Gospodarz bardzo miły i chetny do pomocy. Pod każdym względem był to świetny pobyt. Dziękujemy i do zobaczenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu z widokiem na Giewont. Cicho i spokojnie.
Dziękujemy, Mazur12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dziękujemy za pobyt w naszej willi i zapraszamy ponownie.Pozdrawiam

Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciche, czyste, czuję się tu bardzo swobodnie, bardzo wygodne łóżka. Właściciel bardzo przyjemny, przy rejestracji otrzymaliśmy przewodnik i kapcie. Byliśmy już 2x, kolejny raz będziemy za kilka tygodni. Polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, endorfinapingwina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dziekujemy za kolejny pobyt i zapraszamy ponownie.Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 4 marca 2019

Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Krupówek, sklepu, restauracji, przyjemnie, czysto. Duża kuchnia z dostępem do kawy i herbaty. Właściciel służący pomocą na każdym kroku. Dla każdego cieplutkie góralskie papcie! Serdecznie polecamy.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Karolina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 9 marca 2019

Pani Karolino,
Dziekujemy za pobyt w naszej willi i miły komentarz.Pozdrawiamy i zapraszamy

Zrecenzowano: 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne podejście do gości, szczera gościnność, przytulne pokoje z pełnym wyposażeniem, bardzo dobra lokalizacja, pomoc co do zaplanowania pobytu (informacja o atrakcjach, transporcie itp.) Serdecznie polecam :)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, aleksandrasss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TADEUSZ K, Kierownik, Willa DewajtisOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

Pani Aleksandro,
Dziękujemy za miły pobyt. będzie nam przyjemnie gościć Państwa ponownie.