Zapisz
Fajne miejsce na Spędzenie wolnego czasu

Polecamy aqua park Zakopane. Położenie super blisko centrum miasta. Fajne promocje na bilety( my... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2020
pochmahon1
Chorzów, Polska
Cena odpowiednia do atrakcji

Ogólnie fajne miejsce zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nie było dużych kolejek do zjeżdżalni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 lipca 2020
barti82
St Helens, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 4 września 2019

W deszczowe dni kolejka już od 10 rano - kolejka do samych drzwi wejściowych. W środku mniej tłoczno, dla małych dzieci mały brodzik i 2 mini zjeżdżalnie, reszta atrakcji dla dużych dzieci. Cena wysoka w stosunku do oferowanych atrakcji.

1  Dziękujemy, aannggeellaa89
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie jest to najwyzsza polka ale zabawa byla bardzo udana. Najwazniejsza sprawa to czystosc . Bylo czysto .

2  Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z dziećmi i młodzieżą. Niezapomniane wrażenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

1  Dziękujemy, zuza2908
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Do aquparku pojechałam na prośbę córki. Korzystałyśmy już kilkakrotnie z różnych aquaparków i patrząc na oferte na stronie www spodziewałam się woooow tym bardziej że przy wejściu zapłaciłam nie mało.Wooow nie było. Jak dla mnie za mały, za ciasny, w szatni akurat na podłodze straszny bród. Rozumiem że ludzie wchodzą w butach choć nie powinni ale mimo wszystko... Suszarki w szatni no comments. Lepiej suszyć po wyjściu. Miałam bilet na 2 h i przemęczone trochę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, 751ela
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Wypoczynek bardzo dobry :) Dobra obsługa , fajna zabawa, czyściutko i co ważne, kluczowe wcale nie jest jakoś bardzo drogo . :)

Dziękujemy, Karolina C