Jest okej

Aquapark jak aquapark. Największy plus za małe termy z których można podziwiać Tatry. Gdyby tego... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Nie jest o najwyzsza polka

Nie jest to najwyzsza polka ale zabawa byla bardzo udana. Najwazniejsza sprawa to czystosc . Bylo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019
Anna F
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie jest to najwyzsza polka ale zabawa byla bardzo udana. Najwazniejsza sprawa to czystosc . Bylo czysto .

1  Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z dziećmi i młodzieżą. Niezapomniane wrażenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dziękujemy, zuza2908
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Do aquparku pojechałam na prośbę córki. Korzystałyśmy już kilkakrotnie z różnych aquaparków i patrząc na oferte na stronie www spodziewałam się woooow tym bardziej że przy wejściu zapłaciłam nie mało.Wooow nie było. Jak dla mnie za mały, za ciasny, w szatni akurat na podłodze straszny bród. Rozumiem że ludzie wchodzą w butach choć nie powinni ale mimo wszystko... Suszarki w szatni no comments. Lepiej suszyć po wyjściu. Miałam bilet na 2 h i przemęczone trochę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 751ela
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Wypoczynek bardzo dobry :) Dobra obsługa , fajna zabawa, czyściutko i co ważne, kluczowe wcale nie jest jakoś bardzo drogo . :)

Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

W sumie na tle wielu basenów cena wejścia jest niewygórowana (20 zł za godz). na zewnątrz basen z widokiem na Giewont, w środku kilka zjeżdżalni. Minusem niestety długie kolejki ok 20 min 1 zjazd. Układ oryginalny, kilka jacuzzi w całym pomieszczeniu, więc jest gdzie się zagrzać.

Dziękujemy, Drakendia G