Zakopane
Zrecenzowano: 9 czerwca 2017

Chciałam zarezerwować pobyt w sierpniu od środka tygodnia... Przy pierwszej rozmowie Właściciel stwierdził, że rozbijam mu turnus i on się nie zgadza... Powinnam wynająć pokój od początku tygodnia, inaczej nie ma szans. W tym momencie się rozłączyliśmy. Za 10min Pan znów zadzwonił twierdząc, że on jednak w SIERPNIU w wybranym terminie ma wolne pokoje, nawet mogłam wybrać z jakim łóżkiem chcę... Ucieszyłam się, pokój zarezerwowałam, zaliczkę (w wysokości ponad 55% kosztu pełnego) przelałam.
Wieczorem Pan znów dzwoni, że... on myślał że ja chciałam pokój w czerwcu... Próbował mi wcisnąć, że rozmowę nagrywał (bez powiadomienia o nagrywaniu rozmowy!!) i że to była moja pomyłka bo źle termin podałam. Zaproponował wysłanie nagranej rozmowy i zwrot zaliczki. Zakończyliśmy rozmowę.
Po paru minutach Pan znowu dzwoni, że pieniądze przelał (chwała mu za to!), jednak na moje żądanie wysłania mi nagranej rozmowy stwierdził że "on nie ma takiej potrzeby"! Z tym, że ja miałam taką potrzebę, gdyż nagrywanie rozmów bez powiadomienia o tym fakcie jest sprzeczne z poszanowaniem dóbr osobistych osoby nagrywanej!..Ostatecznie Pan w tym momencie pospiesznie się pożegnał...
Rozumiem, że można się pomylić jednak jestem pewna, iż wielokrotnie wybrany przeze mnie termin był podkreślany zarówno w pierwszej, jak i w drugiej rozmowie. Pan natomiast chciał mi wcisnąć termin czerwcowy, w którym dni miesiąca wypadały w zupełnie inne dni tygodnia aniżeli w sierpniu. Cieszę się, iż ostatecznie nie dojdzie do pobytu w Willi Monia, gdyż z takim niekompetentnym Właścicielem lepiej nie wchodzić w żadne umowy...
Nie polecam.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano: 16 listopada 2014

Zarówno pokój jak i cały budynek czysty i schludny. Właściciele mili, nie sprawiający absolutnie żadnych problemów. Wyposażenie pokoju w porządku, ceny nie wygórowane. Pobyt zaliczamy do udanych. Pozdrawiamy. Karolina i Bartek

Termin pobytu: listopad 2014
Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2014

Pobyt zaliczam do udanych.Obiekt spełnił nasze oczekiwania.Czysto i spokojnie.Można było skorzystać ze słońca i opalać się na balkonie.Na miejscu właściciele udzielili nam kilka cennych wskazówek np. Gdzie dobrze zjeść gdzie warto wybrać się na wycieczkę i jak poruszać sie po samym miasteczku.Wszędzie blisko więc spacerowaliśmy codziennie. Gorąco polecamy i z pewnością tam wócimy!

Termin pobytu: lipiec 2014
Dziękujemy, kasia w
Zrecenzowano: 12 lutego 2014

Żałuje, nie przeczytałam opini przed rezerwacją, a dopiero w dniu wyjazdu. Wszystkie negatywne rzeczy (kurz, niewygodna poduszka, włosy w kabinie) wymienione przez gości w poniższych opiniach są niestety prawdziwe. Poduszki były tak niewygodne, że każda noc byla męczarnią. Pościel też pozostawia wiele do życzenia. Cena nieadekwatna do jakości moim zdaniem. Właściciel próbuje być miły, ale niestety średnio mu to wychodzi. Miejsce samo w sobie robi pozytywne wrażenie, ale jak się zagłębić nie jest już tak miło. Co kto woli, ale ja drugi raz wybiore inne miejce..

Termin pobytu: sierpień 2013
3  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 8 września 2013

Wille Monia to wspaniałe miejsce do odpoczynku.. wygodnie i bardzo ładnie tak jak na zdjęciach, w pełni wyposażona. To doskonała baza wypadowa w góry, blisko skoczni i Kuźnic. Właściciele bardzo mili, bardzo pomocni w każdej sytuacji. Gorąco polecamy;) i Pozdrawiamy właścicieli :)

Termin pobytu: sierpień 2013
Dziękujemy, Mateusz S