Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pałacem!!
Widoki super, cisza, blisko do Zakopanego. W pokojach bardzo czysto i przytulnie. Panie sprzątały u nas co drugi dzień
Śniadania przepyszne, wszystko świeże. Bardzo miłe Panie

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, MagdaM1788
Zrecenzowano: 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miodula to wspaniałe miejsce na pobyt we dwoje. Luksus i przyjemny klimat tu to podstawa. Pokoje są bardzo komfortowe, naprawdę bardzo przytulne i świetnie urządzone.
Cała willa jest naprawdę piękna. Widać, że włożono tu bardzo dużo serca i pieniążków.
Piękny ogród! Piękne widoki i świetna lokalizacja, aczkolwiek bez auta może być trudniej.
Bardzo mili gospodarze. Super karczma i bardzo ciekawa oferta kulinarna.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

W Mioduli mieliśmy początkowo spędzić trzy dni, ale było tak miło i sympatycznie, ze przedłużyliśmy pobyt o dobę. Fantastyczna obsługa, szczególnie panie w karczmie, pyszne śniadania, świetny smalec i pierogi, No i te widoki! Wszystko to sprawiło, ze nasz pierwszy od długiego czasu urlop spełnił wszystkie oczekiwania. W pokoju było czysto, łóżka wygodne, łazienka duża i komfortowa. Bardzo kameralna willa, można poczuć się jak w domu. Chętnie tam wrócimy!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, rudami90
Zrecenzowano: 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce o wyjątkowym klimacie.. Domowa atmosfera dzięki bardzo miłej i pomocnej obsłudze. Pyszne, obfite śniadania na dobry początek dnia, a do tego widoki... gratis:). Idealne miejsce dla osób lubiących cisze i spokój.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie naszych ferii zimowych zdecydowalismy sie na wyjazd do Zakopanego do cudownego i magicznego miejsca w Koscielisku jakim jest Villa Miodula .
Nie ukrywam ,ze decyzje o wybraniu tego slicznego i pieknie polozonego pensjonatu podjelismy po wczesniejszym obejrzeniu go w gazecie w ktorej byl bardzo pieknie i zachecajaco prezetowany.
Jezdze do roznych miejsc w Polsce i zwracam szczegolna uwage na standard i jakosc hoteli oraz pensjonatow w jakich sie znajduje .
Jestem zachwycona Miodula !!!
Pieknie polozony ,z dala od ruchliwej ulicy z cudownym widokiem na gory .
Juz od samego wejscia widac wyrafinowany styl w jakim Villa zostala zaprojektowana .Jak dla mnie nr 1 !! Gratulacje za swietny gust wlascicieli !!!

Piekne duze i przestronne apartamenty ,ktore sa urzadzone ze smakiem .

Do dyzpozycji gosci :
Kawa
Woda mineralna w szklanych butelkach ( dla gosci apartamentu)
Sliczna lazienka (nawet mydlo do rak i ciala komponuje sie w styl calego pomieszczenia )
Sniezno-biale reczniki
2 telewizory jeden na dole w salonie oraz drugi na gorze w sypialni .
Czysta i mila w dotyku biala posciel jak rowniez bardzo wygodne lozka .
Bardzo czysto i pachnaco !!

Sniadania bardzo smaczne i apetycznie przyrzadzone ,roznorodnosc dan .

Obsluga znakomita !W szczegolnosci Panie kelnerki Hanie i Halinki oraz Pan Zygmunt ktory zadbal o odsniezanie pod pensjonatem podczas gdy zasypal nas snieg ☺️
Ciepla i mila atmosfera tylko zacheca do powrotu w to cudowne miejce .
Napewno wrocimy .
Juz sie nie moge doczekac .....

Pozdrawiamy cala obsluge Mioduli !!

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, Coopermartin412