“Śniadanie ”
Kolibecka — recenzja

Kolibecka
Nr 62 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj w porze śniadaniowej, wszystko smaczne, porcje duże, adekwatne do ceny. Według mnie mało przyprawione, ale to kwestia gustu, przyprawniki można było znaleźć na każdym stoliku

Dziękujemy, marmooort

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Będąc w Zakopanem, za każdym razem wracamy do Kolibecki. Porcje spore, cieżko zjesc wszystko! Pyszny szaszlyk i pstrag smazony. Misa kolibecki jak dla mnie mieso za suche.. ogolnie polecamy

Dziękujemy, Marmatal2105
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Co się stało z Kolibecką? Zupy mało treściwe, porcje bardzo duże, ale nie smaczne, 2 lata temu miałam lepsze wrażenie po odwiedzinach w Kolibeckiej.

1  Dziękujemy, Marta F
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, porcie całkiem pokaźne. Wstyd zrobił oscypek który nie był grillowany tak jak powinien i smakował jak guma a jest to wizytówka turystyki w tym mieście. Sytuacje poratował żurek.
Nie poleciłabym tego miejsca znajomym.

Dziękujemy, sensualis
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Chłopskie jadło w dobrym wydaniu. Smacznie i niedrogo. Bardzo duże porcje. Sama na prawdę smaczna kwaśnica może być całym posiłkiem. Polecam Ser panierowany z pieczonymi ziemniakami i cadykami. Bardzo dobra obsługa

1  Dziękujemy, PioFreud

Kolibecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kolibecka? Podziel się wrażeniami!