“Tylko widok ładny”
Karczma Sabala — recenzja

Karczma Sabala
Nr 103 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne, kwaśnica cienka jak polska gospodarka. Do tego drogo, obsługa słaba, nie wiadomo czy kelner przychodzi czy sie samemu zamawia.

Dziękujemy, 481piotrg

Zrecenzowano 12 września 2019

Restauracja na Krupówkach, w dobrym miejscu, duża i przestronna. Byliśmy wieczorem i nie było problemu ze znalezieniem miejsca dla kilkunastu osób. Obsługa na duży plus, pani kelnerka była przesympatyczna. Zamówione jedzenie było poprawne, nikt nie narzekał ale też bez zachwytu (z wyjątkiem rydzów na maśle, które były naprawdę dobre). Ceny typowe dla lokali na Krupówkach. Generalnie na plus.

Dziękujemy, Faithless01
Zrecenzowano 6 września 2019

Naburmuszona obsługa, która wygląda i zachowuje się, jakby miała pretensję, że chce się złożyć zamówienie. Jedzenie zjadliwe (bo nie można powiedzieć, że smaczne), ale porcje małe i drogie.

Dziękujemy, xbotzqc
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co to ma być? Jedzenie to totalny syf za duże pieniądze. Jestem totalnie roczarowany, jak można coś takiego podawać ludziom do jedzenia

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zamówiłam cocktail z trzema alkoholami. Szklanka do połowy zapełniona lodem. Alkoholu niestety nie poczułam. Na obsługę czekaliśmy pół godziny. Tak samo na rachunek. Bardzo szkoda gdyż położenie restauracji jest super.

Dziękujemy, Daisy D

Karczma Sabala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Sabala? Podziel się wrażeniami!