Zakopane

“Trzymać się z daleka”
Karczma Sabala — recenzja

Karczma Sabala
Nr 107 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Naburmuszona obsługa, która wygląda i zachowuje się, jakby miała pretensję, że chce się złożyć zamówienie. Jedzenie zjadliwe (bo nie można powiedzieć, że smaczne), ale porcje małe i drogie.

Dziękujemy, xbotzqc

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co to ma być? Jedzenie to totalny syf za duże pieniądze. Jestem totalnie roczarowany, jak można coś takiego podawać ludziom do jedzenia

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zamówiłam cocktail z trzema alkoholami. Szklanka do połowy zapełniona lodem. Alkoholu niestety nie poczułam. Na obsługę czekaliśmy pół godziny. Tak samo na rachunek. Bardzo szkoda gdyż położenie restauracji jest super.

Dziękujemy, Daisy D
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Widać,ze nie zalezy obsludze na klientach . Ok 30min oczekiwania az ktos w ogole podejdzie z karta. Jakość obslugi fatalna . Jedzenie przyzwoite ale czas oczekiwania wszystko psuje.

Dziękujemy, katarzynawu987
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Trafiliśmy do restauracji przypadkiem, po wieczornym spacerze z grupą znajomych, na wejściu zapytaliśmy jednego z kelnerów czy mimo późnej pory można zamówić posiłek odparł, że tak, aczkolwiek po jego minie można było sądzić inaczej.. Jednak inny kelner, który przyjmował zamówienie naszego stolika był przemiły i służył pomocą, pozdrawiam serdecznie Pana w okularach :) Zamówienia zostały podane w ciągu 20 minut, częściowo jedzenie było letnie i delikatnie przesolone, wizualnie natomiast bez zarzutu, estetyczne ;)

Dziękujemy, Patrycja B

Karczma Sabala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Sabala? Podziel się wrażeniami!