Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wszystkim polecam to miejsce. Bardzo dogodna lokalizacja, okolo 10-15min spacerem do Krupowek. Hotel jest bardzo czysty i bardzo ladnie urzadzony. Mielismy opcje ze sniadaniem. Sniadania typu bufet, bardzo smaczne, szeroki wybor. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Obsluga bardzo uprzejma, szczegolnie panowie w recepcji. Ogolnie nasz pobyt bedziemy bardzo milo wspominac a gdy bedziemy w Zakopanem to na pewno tam wrocimy.

Dziękujemy, esmeraldam346
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kompleks Bambi Z, Front Office Manager, Bambi ZakopaneOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za napisanie bardzo pochlebnego komentarza oraz pozostawienie rewelacyjnych ocen. Cieszymy się, że tak dobrze odpoczywało się Państwu w naszym kompleksie. Życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję na kolejne spotkanie w Bambi. Pozdrawiamy !

Zrecenzowano: 26 maja 2019

bardzo dobre miejsce na wypoczynek. Fajne widne pokoje.Dobra obsługa.Smaczne posiłki.A szczególnie te widoki z okien na pobliskie góry- szczególnie rano jak wschodzi słońce..Często lubię pojechać do Zakopanego i właśnie polubiłem ten hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Stanisław S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kompleks Bambi Z, Front Office Manager, Bambi ZakopaneOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Panie Stanisławie, pięknie dziękujemy za docenienie nas świetnymi ocenami jak i bardzo pochlebnymi słowami. Cieszymy się, że nasz kompleks przypadł Panu do gustu i oczywiście przy kolejnej okazji zapraszamy ponownie. Wszystkiego dobrego !

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Masny hotel w masnym stylu z masnymi rzeczami. No masno byl internet który nie działał. Ale takto hotel naprawdę masny. Polecam każdemu masnemu graczowi co chce odpoczac. Polecam Magda Gessler. Bella Ciao

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Matrzi
Zrecenzowano: 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony czas w przytulnym hotelu w stylu góralskim. Bardzo czyste i gustownie wykończone pokoje. Fajna łazienka z wanną z hydromasażem. Zestaw kawowy/herbaciany na wyposażeniu. Bardzo smaczne śniadania. Duży wybór dań. I co najważniejsze możliwość wyciśnięcia świeżego soku z pomarańczy

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 958przemys_aw_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kompleks Bambi Z, Front Office Manager, Bambi ZakopaneOdpowiedź udzielona 26 marca 2019

Bardzo dziękujemy za docenienie Bambi najwyższymi ocenami oraz świetną recenzją. Jest nam niezmiernie miło przeczytać tyle ciepłych słów pod adresem naszego kompleksu. Kłaniamy się nisko i oczywiście zapraszamy ponownie. Wszystkiego dobrego !

Zrecenzowano: 13 marca 2019

Największym minusem, który związany jest z pierwszymi wrażeniami obiektu jest parking - mały i ciasny dla gości hotelowych, potem jest już tylko lepiej. Mieszkaliśmy w piętrowym pokoju w stylu góralskim, fajnie wykonane i ciekawa aranżacja. Sam hotel umiejscowiony w spokojnym ii cichym miejscu. sniadania bardzo porządne i obfite, każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto w ramach możliwości spełnianai wolnego czasu jest mini sala dla dzieciaków, fajnie pomyślane również duży plus. Ogólnie obiekt jak i obslugę oceniem na 4 z dużym plusem, polecam !!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Tom P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kompleks Bambi Z, Front Office Manager, Bambi ZakopaneOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Bardzo dziękujemy za napisanie dobrej opinii oraz przyznanie wysokich ocen. Jest nam niezwykle miło, że docenili Państwo tak wiele aspektów naszego kompleksu. Cieszymy się, że mogli Państwo komfortowo wypocząć i oczywiście zapraszamy ponownie. Wszystkiego dobrego !