Zrecenzowano: 4 września 2019

Pensjonat zadbany, zewnątrz robi dobre wrażenie, bardzo blisko Krupówek. Pokoje duże, czyste i po niedawnym remoncie. Łazienka bardzo mała, ale czysta i wystarczająca na pobyt na wakacjach ;) bardzo duży taras na którym można zjeść śniadanie czy wieczorem powiedzieć z rodziną

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste, rozmiarowo okej, telewizory w pokojach.
Dziękujemy, Przemek12041992
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Tydzień czasu w ładnym pokoju z łazienką i tarasem. Dostęp do kuchni. Pokój czysty i nowocześnie wykończony. Ja akurat użytkowalem pokój nr 12. Polecam dla 1 osoby. Pokój ze skosem. Dosyć mały ale bardzo przytulny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cena za tydzień to 550 zl. Belmont położony 200m od górnych Krupowek. Wszędzie blisko.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, sebastianludwin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WillaBelmont, Właściciel, Willa BelmontOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za wystawioną opinie i ocenę. Rzeczywiście pokój nr 12 to jeden z dwóch naszych najmniejszych pokoi ( drugi to pokój nr 1) i jest on idealny dla jednej osoby lub dwóch osób które lubią kameralne i przytulne miejsca.
Bardzo miło było nam Pana gościć i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin Naszego Domu w Górach.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Piekny domek w stylu góralskim,w środku czuć zapach drewna,pokój przytulny,wygodny,urządzony że smakiem,balkon choć malutki to rekompensatą jest piękny widok na Giewont.Lokalizacja idealna,centrum,ale z dala od ulicznego zgiełku, Wszędzie blisko,z pobliskiego przystanku odjeżdżają busy we wszystkich kierunk ach.Polecam serdecznie den domek zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój,a właściwie były to dwa pokoje z łazienką,bardzo ładnie urządzone,z małym balkonem i widokiem na góry.. Cisza i spokój, pięknie.
Dziękujemy, agximerakicr

Czytanie tak miłych recenzji jest dla nas ogromnie wzruszjące. Cieszymy się niezmiernie, że pobyt w Naszym Domu w Górach sie udał i przyjemnie spędziliście Państwo u nas czas.
Serdecznie zapraszamy ponownie i dziękujemy za wystawiona opinię.

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Pokoje bardzo ładne, czyste, łazienka czysta przestronna.. Blisko kropówki, skocznia. w pobliżu rewelacyjny tani i smaczny bar mleczny .Wspaniały taras z widokiem na giewont.Na pewno tu wrócimy.Wspaniałe miejsce na wypoczynek i jako baza wypadowa w góry.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czysto, ładnie, przytulnie.
Dziękujemy, Wander26278766578
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WillaBelmont, Właściciel, Willa BelmontOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Niezmiernie miło było nam Państwa gościć i równie nam jest miło, że się podobał pobyt w naszym Domu w Górach. Bar mleczny oraz bliskość sklepów, przystanku autobusowego to plusy które również i my doceniamy mieszkając w Zakopanem.
Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 15 maja 2019

Apartament bardzo ładny wszystkie niezbędne rzeczy do przygotowania posiłków (garnki , patelnie , noże , sztućce , czajnik ) były już w kuchni (kawa ,herbata , sól , cukier ),piękna łazienka w której można się czuć bardzo komfortowa ,super okolica ze wszystkim pod nosem sklepy bary restauracje przystanek autobusowy zaraz po wyjściu z domu i cudowna pani właścicielka na która można liczyć w każdej chwili na pewno tam wrócimy polecam to miejsce w 100%.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, arekbialek94
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WillaBelmont, Właściciel, Willa BelmontOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Dzień dobry
Bardzo dziękujemy za tak piękną opinię. Jest nam niezmiernie miło przeczytać, że byliscie Państwo zadowoleni z pobytu u nas. Jest to bardzo przyjemne gdy widzimy i czytamy o zadowoleniu naszych Gości :) Widzimy wtedy, że nasza praca przynosi radość i uśmiech.
Jeszce raz bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy ponownie.