“No nawet ok”
Karczma u Fiakra — recenzja

Karczma u Fiakra
Nr 85 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Zamówiłem zestaw grillowy kiełbasa + kiszka + karczek z ziemniakami i wszystko było ok, ale kiełbasa raczej zwykła ze sklepu gorszej jakości. Porcje dość duże.

Dziękujemy, matipolak2007

Placek po zbójnicku rewelacyjny. Duża porcja, dużo mięsa wołowego, całość posypana roztapiającym się oscypkiem. Sam lokal w góralskim klimacie, jednak widać ze jest tu bardzo nowocześnie. Wszystko czyste i zadbane. Obiektywnie najlepsze miejsce w jakim jedliśmy podczas czterodniowego pobytu.

Dziękujemy, Pchla1922

Lokal jak każdy inny, niczym nie wyróżniający się na tle innych lokali przy Krupówkach. Czas oczekiwania na obsługę dość długi, zwłaszcza, iż było ciepło i w środku lokalu zajęte były może 2-3 stoliki. Kwaśnica również przeciętna - bardzo wodnista z ogromnymi kawałkami ziemniaków. Skusiliśmy się na wizytę tutaj, ponieważ bywamy w Zakopanem kilka razy w roku, a jest to jeden z nowszych lokali jaki wpadł nam w oko. Niestety ale następnym razem zapukamy do miejsc gdzie jesteśmy przekonani, że to co otrzymamy spełni nasze oczekiwania.

Dziękujemy, Szifo

Bardzo przyjemne miejsce w Zakopanem. Mając do wyboru inne miejsca na Krupówkach polecam właśnie to. Smaczne jedzenie, przyjazna obsługa, może nie jest idealnie, ale jest przyjemnie. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie pyszne, bardzo mila obsługa . Muzyka na żywo dodaje uroku temu miejscu . Na pewno wrócimy do tego miejsca

Dziękujemy, Karol Q

Karczma u Fiakra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Fiakra? Podziel się wrażeniami!