“Słabo”
Karczma u Fiakra — recenzja

Karczma u Fiakra
Nr 85 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal, dobra obsługa ale najgorsze drinki jakie kiedykolwiek piliśmy. Było nas 4 osoby, a nikomu nie smakowały. Wiemy co powinno się kryć pod nazwami tych drinków, ale to bylo zupelnie cos nieudanego. Bylismy bardzo zawiedzeni bo drinki kosztowaly normalnie a smakowaly bardzo slabo...

Dziękujemy, pawe_s719

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restauracja bardzo schludna i klimatyczna,obsługa wzorowa a ceny przystępne. Polecam zupy oraz wspaniałego pstrąga na maśle do tego wyśmienite świeżo robione surówki i kapusta zasmażana. Wszystko idealnie przyprawione, porcje bardzo syte. Idealne miejsce z pyszną kuchnią. Polecam wszystkim i sama z pewnością wrócę. Jeśli chcecie smacznie zjeść to tylko tutaj.

Dziękujemy, AniaRoKo
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przepyszne moskole z sosem grzybowym i grzane piwo. Miła obsługa i bardzo ładny wystrój. Kapela z charakterem . Bardzo duży plus za możliwość zamówienia posiłku późnym wieczorem, gdzie w innych knajpach kuchnia już nie była czynna.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Kuchnia się nie wyrabia czasowo. Na danie zamówione czekałem 78 minut i w dodatku dostałem letnie. Nie polecam nikomu, chyba ze nie jest głodny.

Dziękujemy, Hieronim M
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nastrojowe miejsce z przepyszny jedzeniem i miła obsługa. Zamówiliśmy sałatkę z boczkiem i oscypkiem. Pozytywnie zaskoczyla nas ilość boczku i to że oscypek podany był z grubych plastrach do tego pyszny sos. Gorąco polecam. Ślinka cieknie na samą myśl.

Dziękujemy, S6746LGnatalias

Karczma u Fiakra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Fiakra? Podziel się wrażeniami!