Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Warto warto kochani :)

Nasze dzieci zachwycone. My tak samo! Wspaniała odskocznia. Dużo zwierzątek. Zwiedzanie czasowo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 grudnia 2020
maciejk812
Warszawa, Polska
Genialnie!

Serdecznie polecam. Dobra zabawa w Myszogrodzie gwarantowana. Dosyć tanie bilety, w godzinach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 listopada 2020
W7878EXmarcink

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dopracowane do perfekcji detale Myszogrodu robią wrażenie, aranżacja wnętrza imponuje wysokim poziomem artystycznym. Godna polecenia atrakcja w Zakopanem - dzieciaki z całą pewnością będą zachwycone tym co zobaczą

Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Jest to jakiś pomysł na biznes i atrakcja dla dzieci.Problem w tym,że gryzonie są aktywne przeważnie w nocy.więc trudno tu liczyć na jakieś wielkie show z ich strony.Aranżacja witryn bez zastrzeżeń,dużo detali.Na minus to fakt,że śmierdzi i jest duszno w środku. Powinna być lepsza wentylacja biorąc pod uwagę,że lokal znajduje się na poziomie piwnicy.Drugi problem jest taki,że chyba nikt nie panuje nad rozmnażaniem się gryzoni.W niektórych boksach można zobaczyć gryzonie w tzw:gniazdach w stadium dorosłym,kilkudniowym,jak i te,które przyszły na świat ślepe kilka godzin temu.Pełen zakres rozwoju i życia myszy.Czy polecam?!Nie namawiam.

Dziękujemy, ZapCez
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Strata czasu, rozwieszone bilbordy jako atrakcja 2019 roku totalnie na wyrost. Byliśmy wydaliśmy 34 zł i straciliśmy 10 minut życia bo mniej wiecej tyle zajmuje przejscie tego muzeum. Postawcie lepiej sobie za witryna zestaw klocków lego 2 myszy i macie taka sama atrakcję.

Dziękujemy, TomaszW2373
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nudno, duszno, nie warte swojej ceny. Atrakcja na 10 minut. Myszy w gablotkach za szkłem. Myszy mają dobre warunki.

Dziękujemy, 748alicjak
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Serdecznie polecamy, zarówno małym jak i dużym "dzieciom", starannie wykonane makiety, myszki bardzo aktywne, spokój, cisza i myszki

Dziękujemy, Joanna Z