Zakopane

“Restauracja w stylu zakopiańsko-arabskim”

Restauracja Górski Diament
Nr 96 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Górski diament to restauracja, która serwuje kuchnie europejską z dodatkami nowoczesności. Sięgamy również po smaki naszego górskiego regionu, które nasz szef kuchni Marek Dudziak, serwuje w nowoczesny jak i przyjemny dla oka i podniebienia sposób. Każde danie jest dopieszczone do granic możliwości co tworzy niezapomniany klimat naszej restauracji.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja i sklep z lokalnymi specjałami pomyślany ewidentnie dla gościa zagranicznego i to raczej z Bliskiego Wschodu, o czym świadczy wystrój wnętrza i ceny. Raczej do oglądania niż jedzenia.

Dziękujemy, radcaminister

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce. Wygląda bardzo ekskluzywnie jednak nie przytlaczajaco. Czysto, z gustem i co najważniejsze z serdeczną obsługą. Ceny przystępne

Dziękujemy, Podrozniczka72
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tu przypadkiem na zupkę i skończyło się na całym obiedzie Bardzo miły szef kuchni pan Marek oprowadził nas po menu i delikatesach . Można tu kupić dużo produktów regionalnych pod którymi podpisują się swoją marką . Restauracja jest nowym miejscem w Zakopanym działa od kilku miesięcy i się rozwijają . Jedzenie tradycyjne w nowym wydaniu polecam W

1  Dziękujemy, MWiola1974
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Byliśmy tutaj dwa razy na śniadaniu. Jajecznica jak i omlet na słodko czy to z szynką naprawdę bardzo dobry. No a cena (10 zł) za jedno danie również super. Obsługa miła :)

1  Dziękujemy, Dawid110d
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy odnajdzie tu coś dla siebie - kuchnia tradycyjna z elementami kuchni autorskiej. Smacznie, ładnie podane, ceny też nie straszą. Mieliśmy okazję skosztować między innymi takich dań jak kaczka, gicz jagnięca, policzki wołowe - wszystko było bardzo smaczne, bez żadnych zastrzeżeń.
Fantastyczne desery i kawa!
Eleganckie wnętrza, z przyjemną nutą w tle.
Rekomenduję!

1  Dziękujemy, 577karolinas

Restauracja Górski Diament — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Górski Diament? Podziel się wrażeniami!