Z całego serca polecam pobyt w Rezydencji Korona Tatr. Bardzo dobre śniadania, czyste, schludne pokoje z fajnym wystrojem i cudowne widoki pokój z widokiem na Giewont Właściciele oraz obsługa uśmiechnięta, pomocna i przyjaźnie nastawiona do gości. Jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, domi89uk
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Nowy hotel z pięknym widokiem na Giewont. Znajduje się nieopodal Krupówek (spacerem z 15 minut). Pokoje czyste i schludne, obsługa nad wyraz miła. Minusem jest parking (usypany z żwiru) i śniadania, na których nie mamy zbyt dużego wyboru (przez 4 dni było dosłownie jedno i to samo).

Dziękujemy, Silk_Bull
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo jestem zawiedzony opisem dotyczącym widokiem na góry. Z pokoju główna atrakcja był dom. Co prawda było widać skrawek gór, ale każdy ma inne wyobrażenia dotyczące takiego pejzażu. Wszystko przedstawia zdjęcie ponizej. Mimo to obsługa chciała bardzo pomoc, ale nie miała możliwości. Sniadania dobre, było czysto. Mimo to czuje się oszukany, gdyż ten widok był wyznacznikiem wyboru danego hotelu.

Dziękujemy, enciku
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały nowy obiekt, położony w bardzo dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na Giewont.Pokoje bardzo czyste i komfortowe.Bardzo smaczne, świeże śniadania w formie bufetu. Sympatyczni i pomocni właściciele. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, m_olej87