Zrecenzowano: 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Apartamenty Jan to miejsce noclegowe idealne dla rodziny lub grupy znajomych.
Jest czysto, ale brak górnego oświetlenia nieco przeszkadza.
Blisko do Szymoszkowej Polany i Gubałówki, a i Krupówki nie stanowią wyzwania do pieszej podróży.
Śniadania z dużym wyborem, smaczne i świeże.
Pomoc w organizacji Kuligu, taksówki, itp.
Jesteśmy zadowoleni.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 22 listopada 2017

Pani w recepcji średnio zorientowana. W łazience brak papieru toaletowego. Niewygodne nakładki na materacu. Brak ekspresu ciśnieniowego do kawy w jadalni. Niewystarczająca ilość miejsc parkingowych. Poza tym super.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, iloniasta
Zrecenzowano: 3 listopada 2017

obsługa miła - ukraińska , aczkolwiek już w drugi dzień pobytu pan zadzwonił i musieliśmy natychmiast zapłacić za pobyt - bali się ze uciekniemy czy jak? śniadanie ok. ale pokoje nie maja nic wspólnego z apartamentami.kiepskie oświetlenie. w sypialni małżeńskiej miałem kuchnie.-- tak myślę ze to była małżeńska bo było łózko podwójne.wc tylko w sypialni. jak ktoś miał potrzebę w nocy to nam przeszkadzał.tak ogólnie reasumując to cena nie jest adekwatna do poziomu tego pseudo apartamentu. na pewno nie wart tych pieniędzy .

Wskazówka dotycząca pokoi: trudno trafić.stromy podjazd.
Termin pobytu: listopad 2017
3  Dziękujemy, flemar2017
Zrecenzowano: 5 września 2017

Pobyt w Apartamentach Jan jak najbardziej udany. Pokoje czyste, przestronne, wyposażone bardzo dobrze a widok z balkonu przepiękny. Apartamenty znajdują się w spokojnej okolicy, niedaleko Krupówek. Bardzo miło spędziliśmy czas. Gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni :)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, adj1987
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Spędziliśmy w willi 4 dni. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo uprzejma, pokoje czyste, ładnie urządzone, świetna lokalizacja z pięknym widokiem na góry oraz przepyszne jedzenie. Naprawdę polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, marcin_1200