Polecam pobyt w tym hotelu.Personel bardzo uprzejmy,pokoje rewelacja.Sniadania wyśmienite,urozmaicone ,mnóstwo potraw regionalnych.
Basen pod czujnym okiem ratownikow....Drugi kompleks basenów specjalnie dla dzieci.

Dziękujemy, khanka2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zakopane R, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Khanka2016,
Dziękuję za pozostawienie szczegółowej i obszernej opinii na temat pobytu w Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem.
Indywidualne podejście do potrzeb Gości i chęć niesienia pomocy to fundamenty naszej pracy.
Podziękowania należą się również za zwrócenie uwagi dotyczące jakości śniadań oraz serwowanych potraw.
Zapraszam do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Front Office Team

przyjemna obsługa, pokój i łazienka bardzo dobrze wyposażone, udogodnienia techniczne (m.in. możliwość słuchania programu w łazience, wifi, dobre oświetlenie).
Sporadycznie zdarza się, że karty do pokoi nie działają - warto od razu sprawdzić. Jedzenie - różnorodne i bardzo smaczne. Ogólnie bardzo polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, malgorzataszczes

Szanowna Malgorzataszczes,
dziękujemy za wystawioną opinię!
Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Do zobaczenia wkrótce!

Front Office Team

Fajny hotel, wygodne łóżka, przyjemna pościel. Bardzo czysto, miła obsługa. Jedzenie średnio urozmaicone, ale smaczne. Lokalizacja dobra. Dość mały basen z 1 jacuzzi wewnątrz i bardzo malutkim na zewnątrz, co jest na minus, ponieważ jest piękny widok, a nie wszyscy niestety mogą go podziwiać korzystając z basenu.

Dziękujemy, angan5

Szanowny Angan5,
dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie swojej opinii oraz sugestię dotyczące basenu oraz zewnętrznego jacuzzi, która jest dla nas niezwykle ważna, a także za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem.
Cieszymy się, iż spełniliśmy Pańskie oczekiwania.
Jesteśmy nowym hotelem, który cały czas pracuje nad ulepszeniem jakości świadczonych usług.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa jak również Państwa Rodzinę, znajomych po raz kolejny bądź pierwszy raz w Hotelu Radisson Blu w Zakopanem.

Front Office Team

jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, sniadania i kolacje na wysokim poziomie, wszystko na plus, woda w basenie cieplutka, jedynie sala zabaw dla dzieci... bardzo mało zabawek właściwie to tylko pomieszczenie ze stoliczkiem i telewizorem, trzeba to poprawić :) super lokalizacja. Na pewno jeszcze wrócimy ;)

Dziękujemy, mariokopex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry ,

Serdecznie dziękujemy za oddanie opinii na temat Państwa pobytu w hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że planują Państwo wrócić do naszego hotelu .
Pozdrawiam
Dagmara
Front Office Team

Nowoczesny hotel, dużo udogodnień (świetny pomysł z maszyną do lodu na korytarzu) doskonała lokalizacja, super basen, miła obsługa, na minus to, że nie wszystkie pokoje posiadają balkony, oraz parking powinien być w cenie pobytu.

Dziękujemy, Andi7408

Witam,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz oddanie wysokiej opinii na temat Państwa pobytu w hotelu Radisson Blu w Zakopanem . Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że spędzili u nas Państwo miło czas. Mam nadzieję że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa podczas kolejnego przyjazdu do Zakopanego.
Pozdrawiam
Dagmara